Vakıfbank 5 gün içinde başvuru yapan kişilere 55.000 TL ödeme verecek! 55000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere, Vakıfbank üzerinden sondakika nakit haberi geldi.

Vakıfbank 5 gün içinde başvuru yapan kişilere 55.000 TL ödeme verecek! 55000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere, Vakıfbank üzerinden sondakika nakit haberi geldi. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada acil nakit ihtiyacı olan kişilere hızlı bir şekilde 55000 TL'ye kadar ödeme imkanı sağlanmaktadır. 

Başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, hızlı bir şekilde banka üzerinden 55000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler. Vakıfbank, yapmış olduğu kampanya duyurusunda, bireysel olarak müşterilerine bu kredilerin imkanından faydalanmaya olanak sağlamaktadır. 

Kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanı 1100 üzerinde olması durumunda sigortalı olarak çalışıyorlar ise son işyerlerinde 6 aydır çalışıyor olması durumunda emekli olması durumunda ise maaşları bu bankada ise 55000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalandırmaktadır.

Başvurunuzu yapmak istiyorsanız size en yakın Vakıfbank şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra aynı gün içinde ne kadar kredi onay aldığınızı görebilirsiniz. 55000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar alacakları bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün kadar erteleme yapma imkanı da sunulmaktadır. 

vakifbank1

9 Eylül 1999 sonrasında sigorta girişi olan ve Erken Emeklilik Talebi olanlara MÜJDE! 9 Eylül 1999 sonrasında sigorta girişi olan ve Erken Emeklilik Talebi olanlara MÜJDE!

Vakıfbank müşterisi olan kişiler ise banka şubelerine gitmeden, bankanın mobil uygulamasını kullanarak, 55.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Vakıfbank, hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresiyle birlikte istediğiniz zaman paraya ihtiyaç duymanız durumunda banka sizlere mobil uygulama üzerinden kredi onayı vermektedir. Verilecek olan bu krediler, yemekle çalışan ve devlet memur olan vatandaşlar için kullandırılmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirdikten hemen sonra işlemlerine hızlı bir şekilde bu bankadan alabiliyor.