Son dakika formunda aktarılan haberde, Vakıfbank özellikle sigortalı halde çalışma hayatında aktif olarak rol alan bireylere, gelir belgesi şartı aramadan 30 bin TL ödeme yapacak. Vakıfbank yaptığı bu duyuruyla beraber nakit gereksinimi olan vatandaşların yüzünü güldürdü.

36 ay vadeli olarak vereceği bu krediyle herkese yardımcı olmayı amaç edinen Vakıfbank, bu haberi kesinleştirdi. İçerisinde bulunduğumuz bu zor pandemi sürecinde herkesin ekonomik açıdan birçok sıkıntısı oluşmaya başladı.

Bu yüzden de 36 vadeye dek devam eden kampanyalar oluşturuluyor. Bahsi geçen kampanyaları hazırlayan bankalardan bir tanesi haline gelen Vakıfbank, 50 yaş altı vatandaşlara kredi olanağı sunuyor.

Kazandığı maaşı evin giderlerine yetiremeyen kişiler, Vakıfbank aracılığıyla hızlıca bu kredi için başvuruda bulunabilecekler. Bankanın sunduğu şartlara uyuyorsanız siz de hemen başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank 30 bin TL Kredi İçin Başvuruları Almaya Başladı

Vakıfbank son senelerde düşük faizle verdiği kredilerle adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Bu durumun asıl nedeni de bankanın düşük faizlerle verdiği kredilerin herkesçe ilgi görmesidir. Vakıfbank bahsi geçen bu kampanyalarda 30 bin TL kredi almak isteyen kişiler adına belirlenen temel koşullar doğrultusunda kredi işlemlerinin her birini gerçekleştiriyor.

vakifbank-50-yas-altindaki-vatandaslara-kimlikle-30-bin-tl-odeme-yapacagini-acikladi

Bu krediyi kullanmak istiyorsanız altı aydır aynı işyerinde çalışıyor olmanız lazımdır. Böylece 30 bin TL almak için gelir belgesi ve kefil sunmanıza da gerek kalmamış olur. Bu koşullar doğrultusunda anında başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusunun tam olarak nasıl yapılacağı da netleşen bilgiler arasında yer alıyor.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Vakıfbank aracılığı ile yeni bir krediye başvuracak olan vatandaşlar, en yakın şubeyi ziyaret etmek suretiyle tüm başvurularını yapabilir. Uygun faizlerle kredi almak istiyorsanız eğer, Vakıfbank’tan gerçekleştireceğiniz işlemler dahilinde bu bankanın uygun olan kredisine de başvuru yapmalısınız. Otuz bin liralık krediyi almak adına bu banka kendi müşterilerine biraz daha düşük yapıda olan faizle kredi veriyor. Başvurularınızı gerçekleştirmek için elinizi çabuk tutmalısınız, aksi halde başvurulardaki yoğunluk artmaya devam edecektir, önleminizi almalısınız.