Vakıfbank ülkemizde devlet bankası olmasından dolayı vatandaşların her zaman ilk tercih ettiği bankaların başında geliyor. Vakıfbank yapmış olduğu son kampanya ile birlikte acil ödemesi olan ve paraya sıkışan vatandaşlar için 5 bin TL'ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Vakıfbank üzerinden başlatılan bu kampanya ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme toplamda da 36 ay vadeli olan Kredi kampanyasına katılmak istiyorsa en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir veya VakıfBank'ın resmi sitesi üzerinden başvuru yapabilir. 

Vakıfbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda 5000 TL acil ödemesi olan vatandaşlara kendi banka müşterisi olması durumunda internet bankacılığı aracılığı ile 7 gün 24 saat onay vereceğini ve nakit kredi kullandıracağını açıkladı. 

Vakıfbank başvuru şartları nelerdir?

Vakıfbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde 5000 TL ödeme veriliyor. Emekli maaşınızı veya sigortalı olarak çalışma maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız bu bankada hiçbir zaman nakit sıkıntısı yaşamadan İstediğiniz zaman para çekebilecek. Vakıfbank 5000 TL'ye kadar vermiş olduğu bu ödemelerde kişilerin Kredi notuna bakmadan sadece gelir durumuna bakarak onay vereceği için özellikle emekli olan kişilerde başvuru yaparak onay almak oldukça basit. 

Vakıfbank üzerinden 5000 TL ödeme alacak olan kişiler diğer bankalarda sorunları varsa bu sorunları yüzünden maalesef onay alamaz. Özellikle kırmızı kalem ve kara listede olan vatandaşlar başvuru yapmaları durumunda Onay alamayacaklar. 

vakifbank12

Vakıfbank üzerinden 5000 TL başvurusu yapmak isteyen kişiler bankadan internet bankacılığı üzerinden istedikleri zaman bu işlemleri yapabiliyor. Banka'dan internet bankacılığı şifresi almak istiyorsanız akıfBank'ın hesabı üzerinden müşteri hizmetlerini arayarak kendinize Yeni biri İnternet bankacılığı şifresi oluşturabilir ve 5.000 TL için başvuru yapmak için bu şifre ile mobil uygulamaya giriş yapabilirsiniz. 

VakıfBank emekli ve çalışan haricinde ticari olan müşterilere de 5000 TL'ye kadar nakit imkanı sunuyor. Esnaf olan veya çiftçi olan vatandaşlar acil kullanabilecekleri 5000 TL ile 50 bin TL arasında nakit kredi kampanyasına ticari başvuru bölümünden yaparak işlem yaparak ve hesabına yatırır. VakıfBank'ın resmi internet sitesine girerek kampanya detayları hakkında bilgiler alabilirsiniz.