Vakıfbank akşam saatlerinde duyurdu! Sıfır faizli 5.000 TL dijital kredi veriyor, katılım sınırlı sayıda!

Vakıfbank akşam saatlerinde duyurdu! Sıfır faizli 5.000 TL kredi veriyor, belgesiz, kefilsiz, prosedürüz ATM’den çekiliyor! Başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 12.08.2021 - 18:54 12.08.2021 - 18:54 Volkan Arık

Türkiye'nin en çok tercih edilen kamu bankaları arasında olan Vakıfbank akşam saatlerinde bir sıfır faizli kredi duyurusu yayınladı. Her geçen gün müşteri sayısını katlayan banka resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklamada kefilsiz şartsız herhangi bir prosedür ile uğraşmadan 5000 TL kredi verileceğini açıkladı. Vakıfbank ihtiyaç kredisi sıfır faizli olarak verilecek. Vakıfbank kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Vakıfbank akşam saatlerinde duyurdu! Sıfır faizli 5.000 TL kredi veriyor, belgesiz, kefilsiz, prosedürüz ATM’den çekiliyor! Vakıfbank faizsiz kredi kampanyasını akşam saatlerinde açıkladı. Kefil ya da şart gerekmeyen Kredi 0 faiz kampanyası ile 3 ay vadeli seçeneklerle sunuluyor. Ancak kampanyaya başvurular sınırlı sayıda kabul ediliyor. Dijital kredi olarak verilen sıfır faizli kredi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin hemen başvuru yapmaları gerekiyor. VakıfBank müşteri olanlara özel olarak sunulan kampanyadan yararlanmak isteyenler başvuru koşullarını haberimizin devamında okuyabilir.

vakifbank-aksam-saatlerinde-duyurdu-sifir-faizli-5000-tl-dijital-kredi-veriyor-katilim-sinirli-2

VAKIFBANK DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Türkiye'nin en güçlü bankaları arasında yer alan ve milyonlarca müşteri sayısına ulaşan Vakıfbank bir kez daha müşterilerinin kalbini fethedecek bir kampanya ile gündemde. Vakıfbank anında dijital kredi kampanyası sadece banka müşterisi olan vatandaşlar için geçerli. Kamu bankasının resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre anında dijital Kredi kampanyasından yararlanmak için n11.com sitesinden alışveriş yapmak gerekiyor. Buradan yapacağınız ürünler için ödeme sayfasında Vakıfbank anında dijital Kredi ile ödeme seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 3 ay vadeli olarak verilen dijital Kredi aynı zamanda sıfır faizli olarak sizlerle buluşuyor.

vakifbank-aksam-saatlerinde-duyurdu-sifir-faizli-5000-tl-dijital-kredi-veriyor-katilim-sinirli-3

VAKIFBANK DİJİTAL KREDİ SINIRLI SAYIDA

Vakıfbank dijital kredi kampanyası sınırlı sayıda müşteriye veriliyor. N11.com adresinden yapacağınız alışverişlerde ödeme bölümünde Master kayıtlı Vakıfbank bankomat seçeneği ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken eğer şanslı iseniz bu krediden faydalanabilirsiniz. Vakıfbank ek hesabı olmayanlar ya da yeterli limiti olmayanlar ise hemen Vakıfbank internet bankacılığı ya da mobil bankacılık hesapları üzerinden limitlerini arttırabilir. Kredi kampanyası sınırlı sayıda olduğu için 5 bin TL'ye kadar olan alışverişlerinizde kampanyadan faydalanmak üzere bir an önce başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

vakifbank-aksam-saatlerinde-duyurdu-sifir-faizli-5000-tl-dijital-kredi-veriyor-katilim-sinirli-4

VAKIFBANK SIFIR FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Özellikle son günlerin en gözde bankaları arasında yer alan Vakıfbank sıfır faizli kredi kampanyasına olan yoğun ilgi devam ediyor. Vakıfbank n11.com iş birliği ile gerçekleştirilen bu yeni kampanya da 3 ay vadeli olarak çekeceğiniz kredi için herhangi bir vade farkı ödemeniz gerekmiyor. Yani kredi işlemleri 5000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde sıfır faizli olarak gerçekleşiyor. Kampanya sadece Vakıfbank müşterilerine kapsıyor ve bankadan kredi kartı ürünü kullanmak gerekiyor. Vakıfbank müşterileri n11.com adresi üzerinden yaptıkları alışverişlerde anında dijital Kredi ile ödeme imkanları değerlendirerek 3 ay vadeli alışveriş yapabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@