Vakıfbank yaptığı son kampanya ile oldukça umut dolu açıklamalar yaptı. Acil para ihtiyacı olan kişilere 0.99 faizle işlem yaparak ödeme verecek. Vakıfbank üzerinden 0.99 faizlerle işlem yapacak olan kişiler, Vakıfbank üzerinden daha önce kredi almış kişiler olması gerekiyor. Bankadan yapılan açıklamada düşük faizli banka destekli kampanyaya katılmak isteyenler, 0.99 faizlerle işlem yapabilecek ve bu işlemler ile en fazla 20.000 TL nakit kredi kullanabilecekler. Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama sonrasında kredi başvuru ekranları açıldı ve kredi başvurusu alınmaya başlandı...

Vakıfbank yapılan açıklamalarda emekli olan kişilerin emekli maaşlarını kendi bankalarından almaları durumunda onay verecek. Vakıfbank ihtiyaç kredisi olarak verilecek bu kampanyada 20.000 TL kredi alan kişilere 36 ay vadeli erteleme imkanı sunulacak. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler bazı şartlara da uygun olması istenecek...

Kredi alacak kişinin banka kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda işlem yapabilecek. Ayrıca kredi kullanacak olan kişinin TC vatandaşı olması ve 20 yaşından büyük olması banka tarafından istenilen şartlardır. Başvuru yapacak kişi sigortalı olarak çalışıyorsa banka en az 6 ay aynı iş yerinde çalışıyor olmasını isteyecek. Kredi notu 1200 ve üzerinde işlem yapacak olan kişilere 1 taksit ertelemesini 90 gün yapacak. 

vakifbank-atm-araciligi-ile-ihtiyac-sahibi-olan-kisilere-099-faizle-acil-yardim-destegi-baslatiy1

Başvuru nasıl yapılır? 

Vakıfbank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler bankanın resmi internet sitesine girerek buradan başvuru yapabilir onaylanan krediyi hemen kullanabilir. Vakıfbank ATM üzerinden Nakit çekmek istiyorsanız 20.000 TL için başvuru yapmak için Vakıfbank mobil uygulamasına girerek buradan internet bankacılığı kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sadece Vakıfbank'nın kendi müşterilerine tanımış olduğu bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler mobil uygulama için internet şifresi almayı unutmasın. 

Vakıfbank yapmış olduğu bu kampanyalarda ayrıca kendi banka şubelerinden evraklarınız ile de başvuru imkanı sunuyor. Vakıfbank internet sitesi üzerinden başvuru yapan ve onay alan kişilerde banka şubelerine giderek kredi kullanabiliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ve detaylarını öğrenmek için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Düşük faiz oranları ile diğer kampanyaları da bankadan öğrenebilirsiniz.