Vakıfbank ATM üzerinden müşterilerine kredi veriyor. 10000 TL ile 20000 TL arasında kredi

Vakıfbank ATM üzerinden müşterilerine kredi veriyor. 10000 TL ile 20000 TL arasında kredi almak isteyen kişiler, Vakıfbank ATM kredisine başvuru yapabilir. İşte detaylar...

Ekonomi 10.08.2021 - 09:46 10.08.2021 - 09:46 Vural Pars

Vakıfbank, ülkemizde kamu bankası olmasından dolayı müşterilerin tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Bu banka daha önceleri sadece banka şubeleri üzerinden kredi başvuru sağlamaktaydı. Şimdilerde ise internet üzerinden SMS ile ve banka ATM'si üzerinden de kredi başvuruları almaktadır. Yapacağınız kredi başvurularında ön onay alırsınız. 10.000 TL ile 20.000 TL arasında bir ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız size yakın olan Vakıfbank ATM'si üzerinden yapacağınız başvurularda, aldığınız ön onay ile birlikte kredinizi yine banka şubelerinden kullanacaksınız. Kredi kullanabilmeniz için de bazı şartlar vardır.

Kredi kullanacak olan kişilerin banka şartlarının başında kredi notu gelmektedir. Kredi notu düşük olan kişiler, onay alamaz. Ayrıca banka sizin sigorta durumunuza bakacaktır. Gelir durumu düzenli olan ve uzun süredir aynı iş yerinde çalışan kişiler kredi, ön onay alırsa, onaylı krediyi hemen bankadan kullanabilir. 

Vakıfbank Kredi Başvurusu 

Vakıfbank ATM üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın Vakıfbank ATM'sine giderek, kartlı veya kartsız işlem menüsü seçenekleriyle birlikte başvurunuzu bırakabiliyorsunuz. Kartsız İşlem Menüsü seçeneklerinden başvurular bölümüne girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu bölümüne girip kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. En fazla 20000, TL kredi kadar yazmamız gerekiyor. Kredi başvuru sonucu sizin verdiğiniz cep telefonu numarasına gelir. Kredi başvurusu esnasında sadece TC kimlik numaranız ve cep telefonumanız istenecektir. Değerlendirme yapılıp size bildirilecektir. Başvuru sonrasında size gelen mesajda, eğer kredi onayı aldıysanız onaylanan tutar kadar kredinizi nasıl kullanacağınız hakkında bilgiler verilecektir. Eğer 20000 TL'ye kadar onay aldıysanız size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredinizi hemen kullanabilirsiniz. 

vakifbank-atm-uzerinden-musterilerine-kredi-veriyor-10000-tl-ile-20000-tl-arasinda-kredi1

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurup da işlem yapabiliyor. Resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda, kredi onayı almanız ile birlikte eğer bankada bir hesabınız varsa, internet bankacılığı ile şifresiyle giriş yaparak hızlı bir şekilde kredinizi hemen hesaba atabilirsiniz. Bu şekilde bankaya gitmeden kredi kullanmış olursunuz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@