Vakıfbank Banka Hesabı Olan Kişiler İçin, Genel Müdürlük 4 Gün Süre Kaldığını Açıkladı! Bu Süre İçinde İşlem Yapın

Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor! Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor!

Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank, kredi ödemesi alacak kişilere uygun faizlerle kredilerini hemen hesaplarına atarak ödeme verme imkanı sunmaya devam edecek. Banka müşterisi olan veya olmayan herkes, başvuru yaptığı zaman Vakıfbank'ın ne kadar kredi onayı verdiğini bilebilecektir. Nakit kredi kullanacak olan kişiler, uygun faizlerle aldıkları bu krediler haricinde, VAkıfbank müşterisi olan kişilere yapılan kampanyalarda sürekli olarak araştırılmaktadır. Kredi notu uygun olan herkes, başvurusunu yaptıktan sonra bu bankadan kredi alabilmektedir. 

Vakıfbank yeni yaptığı duyuru ile birlikte, başvuru yapacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda, Gelir belgesiz ve masrafsız 40.000 TL kredi için, 4 gün süre kaldığını açıkladı. Bu süre içinde yapacağınız kredi başvurusunda banka sizlere düşük faizli nakit imkanı sağlayacak ve bu nakit imkanı ile birlikte, ne kadar onay aldığınızı da gösterecektir. Vakıfbank sadece bireysel müşteriler için yaptığı bu kampanyada, nakit kredi kullanacak olan kişilere, belirli şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde 36 ay vadeye kadar kredi ödemesi yapacaktır.

Kamu bankası Vakıfbank yaptığı bu kampanya haricinde, Emekli olan kişilere de emekli maaş hesapları üzerinden kredi ödemesi vermektedir. Emekliye ödeme verecek olan bu bankalar, kredi işlemlerinizi yapmanız durumunda sizlere emekli kredisi olarak yüksek limitli onay vermektedir. Kamu bankası Vakıfbank, internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak ve banka şubelerine gitmeden de internet bankacılığı uygulamalarını kullanan her vatandaş için kredi ödemesi vermektedir.