Vakıfbank banka hesabı olanlara önemli uyarı var! 4 gün içinde işlem yapmanız isteniyor! 

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri gerçekleştirecek Vakıfbank banka hesabı aracılığı ile birlikte 4 gün içinde işlem yapılacaktır. 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için kampanya başlatan Vakıfbank, yapmış olduğu bu kredilerde sizlere düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi verecek. 

VAKIFBANK KREDİ BAŞVURUSU

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda uygun faiz oranları ile birlikte bu bankanın hesabı üzerinden internetini kullanarak kredi kullanabiliyor. Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. 

En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kredilerde özellikle banka şubesine gitmeden kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara, Vakıfbank yapmış olduğu kampanya ile birlikte internet sitesi üzerinden de kredi kullandırıyor. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kimliğinizle birlikte gelir belgenizi de yanınızda götürmeniz banka şube yetkisi onayında sizlere kredi kullandırılmış olacaktır. 

Emekli olan vatandaşların bu kampanyalara katılarak ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için emekli maaş müşterisi olması ve banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirmeleri durumunda da kredi işlemlerine hesaplarına internet üzerinden yatırması gerekiyor. Emekli maaşınızı ilk defa Vakıfbank şubelerine taşımanız durumunda sizlere verilecek olan ihtiyaç kredisiyle birlikte borç kapatma kredilerinde maaşlarınızın onbeş katına kadar kredi kullanabilecek ve 50000 TL üzerinde ten kredi alıp, 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabileceksiniz.