Vakıfbank bankamatik kartınıza 40 bin TL ödeme yaptı! Sizlerde hemen alın!

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

VakıfBank bankamatik kartı hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 40.000 TL nakit kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Kamu Bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda işlemlerini 36 ay vadeli olarak hemen hesaplarına yatırarak kullanabilmektedir. Vakıfbank hesabı olan vatandaşlar bankamatik kartı üzerinden yapacakları işlemlerde 40.000 TL kredi ödemelerini almaları durumunda en yakın banka şubesi üzerinden işlemleri gerçekleştirilecek ve başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda da 36 ay vadeli olarak sizlere hesap olarak hesabınıza ihtiyaç kredisi yatacaktır. 

Vakıfbank ₺40.000 kredi ödemesi

Bankamatik kartı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda 40.000 TL'ye kadar kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırlandı. 40.000 TL kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar Vakıfbank hesabı olması durumunda VakıfBank'ın mobil uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. 

VakıfBank bankamatik kartı hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yapmış olduğu kampanyalarda nakit kredi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları ile birlikte maaş müşterisi olması durumunda kredi ödemesi alınacaktır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için size uygun faiz oranları ile birlikte Kredi verilmektedir. 

Vakıfbank kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlara internet bankacılığı uygulaması kullanan vatandaşlara Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden 7/24 kredi ödemesi verecek ve ihtiyaç kredisi olarak hesaplarınıza yatırılacak olan bu kredileri sizlere hemen aynı gün içinde kullandırmak isteyecektir.