Vakıfbank bankaya borcu olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile 100.000 TL'ye kadar destek ödemesi yapacağını ve bu destek ödemelerinden 60 ay vadeye kadar esnek Kredi kampanyasına sokacağını duyurdu. Vakıfbank ülkemizde özellikle ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerde diğer bankalara da borçları varsa kendi Bankası tarafından verilen borç transfer kredisi kampanyasına katılmalarını istiyor. Vakıfbank borç kapatma kredisi kampanyası yapan bankaların başında gelmektedir. Hem kamu Bankası olması hem de düşük faiz oranları ile kredi vermesinden ötürü vatandaşların tercih ettiği bankaların başında geliyor. Sizlerde Vakıfbank üzerinden borç kapatma kredisi başvurusu yapabilir ve onaylanan tutar hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Vakıfbank 100.000 TL'ye kadar verdiği destek kampanyasında Kredi onayını nasıl vereceği hakkında detayları daha Kendi resmi internet sitesi üzerinde paylaştı. Son dakika haberi olarak bankalara borcu olan kişiler için yapılacak olan Bu kampanyada kredi notunu düşük olsa bile onay alsbileceksiniz. 

Vakıfbank 100.000 TL'ye kadar destek kampanyası başvurusu

Vakıfbank yapmış olduğu bu kampanyada bazı Kredi politikalarına uygun olan kişilere onay verecek. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan kişiler Vakıfbank üzerinden yapılan bu Kredi kampanyasına katılarak 100.000 TL'ye kadar destek kampanyasından faydalanabilir. 100.000 TL kredi kullanacak olan kişiler esnaf olmaları durumunda en az 2 yıllık vergi levhası var ise 60 ay vadeye kadar kredi kullanırken bireysel müşteriler ise 36 ay vadeye kadar destek kampanyasından faydalanabilirler. 

va5-3

Vakıfbank özellikle yapmış olduğu bu destek kampanyasında emekli olan müşterilerin altını çiziyor. Emekli maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız emekli maaşımız aracılığı ile hızlı bir şekilde Kredi kampanyasına katılabilir ve onaylanan tutar hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. Emekli maaşı Vakıfbank üzerinden alan kişiler maaşını 22 katına kadar kredi kullanabiliyor.

Sigortalı olarak çalışan kişiler ise en az 1 yıldır aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olması ve banka kredi notu en az 1100 ve üzerinde olması durumunda vakıfbank'ı yapmış olduğu kampanyalara katılabilir. Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan kişiler ayrıca bu bankadan 10.000 TL ye kadar nakit avans ve bankadan kredi kartı olan world özellikli kredi kartına da başvuru yapabilir.