Vakıfbank Bugün Saat 18’e Kadar Başvuru Yapanlara, 15.000 TL Veriyor! Başvuru Yapanlar Bugün Nakit Alacak

Vakıfbank Bugün Saat 18’e Kadar Başvuru Yapanlara, 15.000 TL Veriyor! Başvuru Yapanlar Bugün Nakit Alacak. Anında hemen sizlerde başvuru yapabilirsiniz. İşte haberin devamı...

Ekonomi 06.07.2021 - 10:14 06.07.2021 - 10:14 Vural Pars

Vakıfbank üzerinden başvuru yapacak olan kişilere, uygun faizlerle kredi imkanı sunulacak. Yapılan son açıklama ile özellikle gün içinde başvuru yapan kişiler, 15.000 TL onay alıp, hemen hesaplarına bu parayı atabilecekler. Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin 36 ay vadeye kadar kredilerini hemen alabilecekleri bu kampanya detayları da yayınlandı. 

Vakıfbank kamu bankası olmasından dolayı, diğer bankalara nazaran daha uygun faizlerle kredi vermektedir. Banka ihtiyaç kredilerinde yaptığı kredi kampanyaları ile birlikte müşterilerin de kredi almak için bu bankayı tercih etme sebebine girmektedir. Çünkü banka yaptığı kredi kampanyalarında tüm müşterilere özel olarak hizmet veriyor. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler bankanın uyguladığı politikalara uygun olması durumunda hemen kredilerinin onayını alacaklardır.

Vakıfbank 15.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank üzerinden 15.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız banka şubelerine gidebilirsiniz. Banka kendi şubelerinden gelir belgeniz ve kimliğinizle başvuru yaparsanız aynı dakika içinde size kredi sonucunu söyleyecektir. Çalışan müşterilerin en az 6 aylık sigortası olması ve toplamda çalışma süresinin 12 ay olması durumunda kredi değerlendirmesi yapılacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 18 ile 70 yaş arasında, 65 yaşının üzerindeki kişilerin de emekli olması durumunda kredi kullanacaklardır.

15.000 TL kredi kullanmak isteyenler 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilmektedirler. 36 ay vadeli kredilerde ayrıca banka 3 ay ertelemeli de sizlere kredi vermektedir. Kredi alacak olan müşteriler bu isteklerini başvuru yapmadan önce banka yetkilisine söylemesi gerekiyor. Vakıfbank ayrıca diğer bankalara nazaran müşterilerin ödeme tablosunu kendi istedikleri gibi hazırlamasını sağlamaktadır. Kredi ödeme tablosunu 2 ayda bir, 3 ayda bir, azalan taksitle ödeme, artan taksitle ödeme ve ara ödemeli tablo yapabiliyorsunuz.

vakifbank-1-kredi

Vakıfbank Kredi Başvuru Yöntemleri

Banka şubelerine gidecek zamanı olmayan müşteriler ise bu bankada bir hesabı olması durumunda internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabilmektedirler. Bunun için bir internet şifresi oluşturmanız gerekir. Banka müşterisi olan ve bu bankada maaş alan müşteriler bu şifre ile giriş yaptıktan sonra, krediler bölümünden online kredi başvurusu yapabilir, 15.000 TL kredi için giriş yaparak onay almaları durumunda krediyi hemen kullanabilmektedirler. Vakıfbank, mobil uygulaması üzerinden bu kredileri daha kolay işlemler ile vermektedir. Onaylanan krediniz banka şubesine gitmeden ve imza atmadan hesaba yatacaktır. Kredi kullanırken taksit sayısı ve ödeme gününü de seçeceksiniz.

bugun

Vakıfbank 15.000 TL dışında kendi maaş müşterilerine de ihtiyaç kredisi kampanyası yapmaktadır. Bu bankadan maaş alan müşteriler maaşlarının 22 katına kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Banka kredi üst limit 125.000 TL’ye kadar verilmektedir. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu yüksek limitli kredilerde de maaşınız uygun olması durumunda hemen onay alabilecek ve bu krediyi banka şubesinden kullanabileceksiniz. Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını bu bankadan almak kaydıyla kredi alabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@