Vakıfbank Duyurdu Artık Vade Sonu Gelmeden Para Çekilebilecek

Vakıfbank, bankada hesabı olan ve vadeli hesabı bulunanları ilgilendiren duyuruyu yayınladı. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 29.09.2021 - 09:42 29.09.2021 - 09:42 Vural Pars

Vakıfbank, bankada hesabı olan ve vadeli hesabı bulunanları ilgilendiren duyuruyu yayınladı. Buna göre artık vadeli hesapta para çekmek için vade bekleme durumu olmayacak. Vakıfbank tarafından sunulan bu imkan birçok banka müşterisi için kolaylık sağlayacak. Paraların vadeleri bozulmadan hesapta kalan para üzerinden faiz işlemeye devam edecek.

Yeni Hesap Açanlara Uygun Faiz İmkanı

Vakıfbank müşteri desteği sağlamaya her daim devam ediyor. Bu kapsamda Vakıfbank’ta yeni hesap açan ve ilk defa vadeli mevduat sahibi olan müşterilere yönelik tanışma faizi uygulayacağını duyurdu. Buna göre yeni banka müşterileri kendilerine uygulanacak uygun faiz imkanlarından yararlanma fırsatı bulacak.

Yeni hesap açanların yanı sıra daha önce Vakıfbank mobil şubeyi kullanarak uzaktan müşteri olanlarla beraber, banka hesabı olup da sonradan vadeli mevduat hesabı olan kişiler de kendilerine sunan fırsatlardan yararlanma imkanı bulabilecek.

Para Çekmek İçin Vade Beklemeye Son

Vakıfbank müşterisi olan ve hesaplarında 1.5 milyon TL bakiyeye kadar hesabı olanlar bu kampanyadan yararlanma fırsatı olacak. Vadeli mevduat hesabından vade gününü beklemeden para çekmek mümkün olabilecek. Vakıfbank’ın sunmuş olduğu fırsatla birlikte vade bozulmadan para çekilebilirken, hesapta kalan bakiye üzerinden faiz işlemeye devam edecek.

Vakıfbank tarafından her yaştan banka müşterilerine özel sunduğu fırsatlardan biri olan ARI hesapları ile birlikte uygun faiz oranlarıyla birçok fırsatı bir arada sunuyor. Banka özellikle 18 yaşında olan gençlere yönelik olarak gerçekleştirdiği sürekli kazanç sağlayanlara yönelik uygun tanışma faizi ve çeşitli avantajları bir arada sunuyor.

vakifbank-duyurdu-artik-vade-sonu-gelmeden-para-cekilebilecek1

18 yaşının altında olan kişiler ARI hesap sahibi oldukları takdirde yapmış olduğu birikimler gelecekteki faiz oranları ile değer görerek, istenildiği zaman para yatırma ve çekme imkanı sunacak. Vakıfbank tarafından sunulan fırsatlar her yaştan müşteriyi ilgilendiriyor. Bunun yanında farkı zamanlarda çeşitli kampanyalar düzenleyerek, vatandaşa uygun koşullarda banka imkanlarından yararlanmayı sağlıyor.

Uygun koşullarda banka faiz imkanlarından yararlanmak isteyenler Vakıfbank şubelerine giderek daha detaylı bilgi alabilecekler. Pek çok kişiyi yakından ilgilendiren bu durum birçok kişinin vadeli hesap açma yönünde talebinin artacağına yönelik belirtiler ortaya koyuyor. Vakıfbank yapmış olduğu kampanyalarla Türkiye ekonomisine katkı sağlayarak, gerekli desteği sürdürmeye devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@