Vakıfbank Duyurdu Son Başvuru Tarihine Dikkat! 100.000 TL 12 Ay, 24 Ay, 36 Ay Veriliyor

Vakıfbank yeni kampanyasını duyurdu. 100 bin TL'ye kadar anında kredi onayı vereceğini resmi internet sitesinde yayına aldı.

Ekonomi 09.06.2021 - 10:33 09.06.2021 - 10:35 Berkay Keskin

Kredi başvuru için belirlenen süre ise Haziran sonu. Haziran sonuna kadar kredi ihtiyacı olan kişiler, kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarını giderebilirler. Sizlerde Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın belirlediği şartlar dahilinde anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 

100.000 TL kredi başvurusu yaparak hemen onay alabileceksiniz. 2021 yılının Haziran ayının sonuna kadar bu başvuru devam edecek. Kredi için acil para ihtiyacı olan kişiler, Vakıfbank'ın bu yaptığı kredi kampanyasına katılarak ihtiyaçlarını görüyorlar. 36 ay vadeli verilen kredilerde faiz oranı %1.51 olarak verilecek. Kredi başvurusu için SMS atabilirsiniz. Başvuru yapan kişiler için bir diğer müjde ise, gelir belgesiz, ipoteksiz, şartsız olarak bu kredilerin verileceğidir. İşte bankanın yapmış olduğu kredi kampanyası detayları...

SMS ile başvuru imkanı verildi

Kredi başvurusu yapmak isteyenler SMS ile hemen 100 bin TL için başvuru da bulunabilirler. Pandemi dönemi yüzünden bankaya gitmek istemeyen kişiler, kredi onayı alıp almayacaklarını bankanın uzaktan kredi başvuru yöntemlerini kullanarak yapmaktadırlar. Kredi başvurusu yaptığınız zaman hemen sizlere sonuç verilir ve bu sonuca göre de kredi onayı alırsanız, kredinizi banka şubelerinden kullanırsınız. 

Sizlerde oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, SMS atabilirsiniz. Vakıfbank SMS numarası olan 5724 numarasına KREDİ TCKİMLİK AYLIK Gelir bilgilerinizi aralarda boşluk bırakarak yaparsanız, kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Tüm ihtiyaçlarınız için başvuru yapacağınız bu kredinin sonucu 5 dakika içinde mesaj atılan cep telefonuna gelecektir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyenler bu kredilerde 36 ay vade yapabileceklerdir. İlk taksit ödemelerinde ise 3 ay erteleme imkanı bulunmaktadır. 

Vakıfbank şubelerine giderek de başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca bankanın müşterisi olan kişiler, internet bankacılığını kullanarak onay alabiliyorlar. 100 bin TL kredi onayı almak için bankanın istediği şartlar ise şu şekildedir.

Kredi başvuru şartları 

 • Kredi kullanacak olan kişinin 18 yaşından büyük olması
 • SGK'lı çalışıyorsa en az 12 ay sigortasının yatması
 • Emeklilerin emekli maaşını bu bankadan almaları
 • Devlet memuru olan kişilerin en az 3 ay memur maaşı almış olması
 • Esnaf olan kişilerin en az 2 yıllık vergi levhası olması
 • Banka kredi notu 1100 ve üzerinde olması
 • Banka kredi sicili temiz olması
 • Bankalarda güncel kredi kartı ve kredi borcu olmaması
 • İcralık ve Avukatlık durumu olmaması
 • Bankalara çok başvuru olmaması
 • Banka hesaplarında e-haciz olmaması

Gelişmelerden Haberdar Olun

@