Vakıfbank kartı olan kişilere son dakika olarak yeni bir haber geldi. Bankadan yapılan açıklamada daha önce nakit avans alan kişilere, 2000 TL'ye kadar ek ödeme daha verileceği açıklandı. Vakıfbank üzerinden kartı olan kişilerin bu para hesabına yatıyor. Son dakika olarak Vakıfbank üzerinden verilen haberde, başvuru yapmak isteyenler mobil uygulama üzerinden işlem yapabiliyor.

Vakıfbank nakit avans kampanyası olarak 3000 TL ödeme verdi. Bu 3000 TL'yi kullanan ve gününde ödeyen kişilere, acil nakit ihtiyaçlarında kullanacakları 2000 TL daha ödeniyor. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak alınıyor. Vakıfbank yaptığı açıklamada son dakika olarak yeni bir nakit avans kampanyası duyurusu yaptı. 2000 TL ve üzerinde de onay alacak olan kişiler için en düşük limit belirlendi. 2000 TL daha başvuru yapmak isteyenler mobil uygulama üzerinden işlem yapabilirler. 

Vakıfbank Kampanyaları Devam Edecek...

Vakıfbank başlattığı bu kampanya ile birlikte, diğer kampanyaları da hızlı bir şekilde vereceğini açıkladı. Uygun faiz oranları ile işlem yapacak olan kişilere ihtiyaç kredisi limitleri de arttı. Kredi almak isteyenler maaşının 22 katına kadar Vakıfbank üzerinden kredi kampanyasına katılarak acil nakit ihtiyaçlarını giderebilirler. Başvuur için banka şubelerine gidebilir, başvuru için ayrıca mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygun faizlerle ödenecek olan bu kredi kampanyası haricinde emekli olan kişilere, emekli promosyonun da devam ettiği, emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere 750 TL emekli promosyonu verdiğini açıkladı.

krediler1412-1

Vakıfbank'tan Emekliye Kampanya

Vakıfbank emekli olan vatandaşlara, emekli kredisi kampanyası yapıyor. Emekli kredisi kampanyası hem sizin hem de ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin başvuru yaptığı bu kampanya. Emekli maaşınızı bu bankaya taşırsanız, hemen onay alabilir ve onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz. vakıfbank ayrıca emekli olan kişilere, diğer bankalardaki borçlarını kapatan borç kapatma kredisi kampanyası da yapıyor. Vakıfbank'ın yaptığı emekli kampanyaları ve detaylarını banka resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Başvuru yaptığınızda emekli kredisi onayı alırsanız, maaşınızın 22 katına kadar en yüksek limitli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Vakıfbank ayrıca konut kredilerinde ve taşıt kredilerinde de emekli olan kişilere destek veriyor.