Vakıfbank son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte vatandaşlara hızlı bir şekilde nakit imkanı sağlamaya devam ediyor. Vakıfbank üzerinden yapılan son dakika kampanyasında 31 aralık'a kadar kendi banka şubesinde hesabı olan vatandaşlar en düşük faiz oranları ile yüksek demetli kredileri internet bankacılığı üzerinden kullanılabilecek. Acil Para ihtiyacı olan vatandaşlar için yapılan bu kampanya Kasım ayında başlamıştı. Başlatılan bu kampanya 2021 yılı sonuna kadar devam edecek ve krediler de ilk taksit ödemesinde 6 ay erteleme yaparak taksitini Haziran ayı itibarıyla ödemeye başlayacaksınız.

2022 yılına girerken nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşlar için yapılan Bu kampanyada Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere ilk taksit ödemesinde 6 ay erteleme toplamda 36 ay vadeli olarak işlem yapacak. 

Vakıfbank internet bankacılığı aracılığı ile bu Kredi başvurusunu yapacağınız için bu bankada bir hesabınızın olması ve hesabınız üzerinden oluşturmuş olduğunuz internet şifresi bulunması gerekiyor. Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden internet şifresi oluşturan vatandaşlar belirli şartlara göre hızlı bir şekilde bu banka üzerinden istedikleri zaman kredi kullanabilirler. 

Vakıfbank internet bankacılığına giriş yapmak için 7 gün 24 saat işlem yapabilir giriş yaptıktan sonra bankanın mobil uygulama Kredi kampanyasından hızlı bir şekilde ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Vakıfbank özellikle ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşları üzerinden düşük faizlerle 31 aralık a kadar kredi başvurusu yapacağını duyurdu.

kredi-haberlerim-213132-4

Diğer bankalar 

Vakıfbank gibi düşük faiz oranları ile kampanya başlatan diğer kamu bankaları Ziraat Bankası ve halkbank'ta kendi resmi internet sitesi üzerinden duyuru yaptı. Kamu bankaları üzerinden kredi kullanacak olan kişiler İnternet bankacılığı kullanıyorsa internet bankacılığı aracılığı ile hemen 36 ay vadeye kadar 50.000 TL Bu bankaların internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilir. Yıl sonuna kadar verilecek olan düşük faizli kampanyalardan yararlanmak isteyen kişilerin Banka hesabı olması durumunda bu kampanyalara katılabiliyor. Daha detaylı bilgileri öğrenmek istiyorsanız bankaların resmi internet sitesine girebilir veya banka şubelerine giderek kimliğiniz ile birlikte kredi başvurusu yapabilir ve kredi başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.