Vakıfbank emekli promosyonları için yeni kampanyasını duyurdu.

Ekim ayı içerisinde emekliler kampanyadan yararlanabilecek. Üç yılda bir olmak üzere 750 TL karşılıksız ödeme verilecek. Detaylar netleşti.

Milyonlarca emekliye müjdeli haber Vakıfbank'tan geldi. Son dönemde artan enflasyonla birlikte paranın değeri düşerken bankaların emekli promsoyon kampanyaları da adeta yarışa dönüştü. Vakıfbank'ta emekli müşterileri için kesenin ağzını açtı ve yeni emekli promosyon kampanyasını duyurdu. Promosyon tutarı arttı! Emekli maaşını üç yıl boyunca Vakıfbank'tan çekme sözü veren tüm Vakıfbank emekli müşterileri 750 TL karşılıksız ödeme alabilecek.

Vakıfbank Emekli Promosyon Tutarları

iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı! iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı!

Vakıfbank emekli promosyon kampanyasıyla ilgili resmi açıklamayı paylaştı. Yapılan açıklama ile maaşını 3 yıl boyunca Vakıfbank'tan alma taahhüdü veren tüm emekli müşteriler, emekli aylık tutarlaırna göre değişen miktarlarda promosyon ödemesi alacaklar. Vakıfbank maaş aralıklarına göre promosyon miktarları şu şekildedir:

1.500 TL’ye (1.500 TL Hariç) Kadar Maaş Alanlara: 500 TL
1.500 – 2.500 TL (2.500 TL hariç) Arasında Maaş Alanlara: 625 TL
2.500 TL ve Üzeri Maaş Alanlara: 750 TL

Emekli Promosyon Başvurusu NAsıl Yapılır?

Vakıfbank'tan emekli promosyonu almak isteyen vatandaşlar, Vakıfbank şubelerine, ATM'lere veya mobil bankacılık uygulamalarına müracaat ederek başvuruda bulunabilirler. Başvuruların onaylanmasıyla birlikte ilk emekli maaşının hesaba yattığı tarihi izleyen gün 750 TL'ye kadar promosyon ödemesi emeklinin banka hesabına yatırılacaktır.