Vakıfbank'tan gelen emekli ödemesiyle ilgili bilgiler verildi. Emekli promosyonundaki rekor artıştan sonra milyonlarca emekli sordu. Güncel olarak emekliye ne kadar ödenecek? Vakıfbank promosyonu ne zaman yatacak? 2022 Vakıfbank emekli promosyonu ne kadar açıklıyoruz.

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

Vakıfbank, emekli promosyonunda önemli bir kampanyaya imzasını attı. Milyonlarca emekliyi ilgilendiren bu kampanyada zamlanan promosyon ödemelerinden söz edildi. Güncel promosyon tutarları paylaşıldı. Kamu bankasından gelen hamle neticesinde yalnızca emekli promosyonu almayacaksınız. Aynı zamanda para çekim ve para gönderim işlemlerinde komisyon vermekten kurtulacaksınız.

2022 VakıfBank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Vakıfbank; 
3500 TL altında emekli maaşı alana 3000 TL promosyon
3500 - 7500 TL arasında emekli maaşı alana 3500 TL promosyon
7500 - 10.000 TL arasında emekli maaşı alana 4500 TL promosyon
10 bin TL ve üzeri emekli maaşı alana 5000 TL promosyon ödüyor.

vakıfbank

VakıfBank Promosyonu Ne Zaman Yatacak?

Vakıfbank emekli promosyonu ödemelerinin Aralık ayı içerisinde yatması bekleniyor. Yılbaşı gelmeden ödemeler hesabınızda olacak. Vakıfbank güncel kampanyalarından yararlanmak isterseniz internet sitesi, mobil uygulama veya banka şubeleri üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Vakıfbank Aralık Ayı Emekli Promosyonu 

Vakıfbank, Aralık ayında emekli promosyonu olarak 5000 TL'ye kadar ödeme yapmaktadır. Bununla birlikte günlük 10.000 TL'ye kadar komisyonsuz Vakıfbank ATM'sinden para çekebilirsiniz. EFT, havale ve Fast işlemlerinden ücret alınmamaktadır.