Vakıfbank Emekli Maaşını Taşıyan Emekliye 120.000 TL Kredi Verecek

Vakıfbank emekliye yeni kredi kampanyası duyurdu. Emekli olan kişiler, 120 bin TL'ye kadar kredi alabilecekler. Üstelik kredi almak isteyenler bu yeni yapılan kampanya da hiç bir masraf ödemeden

Ekonomi 06.06.2021 - 15:54 06.06.2021 - 15:56 Berkay Keskin

Vakıfbank emekliye yeni kredi kampanyası duyurdu. Emekli olan kişiler, 120 bin TL'ye kadar kredi alabilecekler. Üstelik kredi almak isteyenler bu yeni yapılan kampanya da hiç bir masraf ödemeden ve sicil sorgulaması yapılmadan onay alacaklar. Vakıfbank emekli kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin bu kredileri alabilmeleri için VakıfbanK'tan maaş alması gerekiyor. Şimdi sizlere bankanın duyurusunu yaptığı bu kredi kampanyasının hakkında bilgiler verelim...

Vakıfbank emekli kredisi olarak da geçen bu kredi yeni kampanyası ile gündeme oturdu. Emekli olan kişilere emekli maaşlarını taşımaları durumunda tam 120 bin TL kredi verilecek. 36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde banka ödemlerinizi isterseniz 3 ay ertelemeli de yapabilirsiniz. Vakıfbank emekli kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, 75 yaşına kadar bu krediyi alabileceklerdir. Bu kredi onayını alan emekliler ayrıca bu bankanın vermiş olduğu internet bankacılığından da kredilerinin başvurusunu yapabilecek ve onaylanan kredinizi hesaba atabileceksiniz. 

Vakıfbank'tan Emekliye Müjdeli Haber Geldi

Pandemi döneminde sıkıntı yaşayan emeklilere banka daha uygun faizli kredi kampanyası başlattı. Ekonomik durumunda zor zamanlar yaşadığımız şu dönemlerde bankalar kişilerin ihtiyaçları için de düşük faizli kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin ise emekli olması durumunda daha uygun faizlerle krediler verilecek. Vakıfbank emekli müşterilerine anında onay verecek ve bu onay ile 120 bin TL'ye kadar kredi kullandıracak. Kredi kullandığınızda diğer bankadaki olan borçlarınızı da kapatacağız borç kapatma kredisi ile birlikte emekli kredisi alabileceksiniz. 

Başvurular Şubelerden ve İnternetten

Krediler için başvuru yapmak ise çok basit. Vakıfbank üzerinden kredi alacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli emekli kredilerini en yakın banka şubesinden alabileceklerdir. Kredi için maaş taşıması yaparsanız 60 bin TL ödeme alacak, maaşınız taşındıktan ve ilk maaşınızı çektikten sonra da 60 bin TL ödeme alacaksınız. Eğer kredi almak isteyen kişiyseniz ve maaşınız Vakıfbank'ta ise kredi sonucunuz hemen aynı gün içinde sizlere söylenir. Kredi kullandığınızda dilerseniz bu bankadan kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. 

Vakıfbank'ın resmi internet sitesine girerek (www.vakifbank.com.tr) buradan da başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan hemen sonra banka sizlere sonucu söyleyecek ve sonucuna göre onay alacaksınız. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca Vakıfbank ATM'leri üzerinden de yapılıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@