Vakıfbank'tan gelen açıklama sonrasında milyonlarca emekli için kritik süreç başladı. Emekliler, promosyon ödemesini alabilmek için elinden geleni yapıyor. Peki kaç bin TL'lik ödeme yapılacak? Kamu bankalarının yanı sıra özel bankalarla da yarışan Vakıfbank, yüksek promosyonuyla dikkat çekti.

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

Vakıfbank, resmi duyurusunu yaptı ve bu tarihe kadar başvuru sağlayan emeklilere ne kadar ödeyeceğini duyurdu. Eğer elinizi çabuk tutarsanız sizler de fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Öyle ki milyonlarca emekli, en uygun promosyon kampanyasını değerlendirmek için araştırma yapıyor. Bununla birlikte kamu bankalarındaki tutarlar güncellenince süreç daha farklı ilerledi. 

Vakıfbank Emekli Promosyon Tutarları

Eğer; 

  • Emekli maaşınız 3500 TL'nin altında ise 3000 TL promosyon
  • 3500 - 7500 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız 3500 TL promosyon
  • 7500 - 10.000 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız 4500 TL promosyon
  • 10.000 TL ve daha üstü emekli maaşı almaktaysanız da 5000 TL promosyonun sahibi olacaksınız

Emekli Promosyon Şartları

Vakıfbank emekli promosyon şartlarında 3 yıl boyunca emekli maaşınızı bu bankadan almak zorundasınız. Yani toplamda 36 ay boyunca, taahhüt vaktinden bu yana maaşınızı Vakıfbank üzerinden çekeceksiniz. 

vakıfbank2

Fast Ücreti Alınmıyor

Vakıfbank'tan emekli maaşı almanın pek çok avantajı bulunuyor. Günlük 10 bin TL'ye kadar ATM'den para çekim imkanının yanı sıra EFT, Havale ve FAST işlemlerinden herhangi bir ek ücret alınmamaktadır. Dolayısıyla ayrıcalıklarla dolu bu dünyaya adım atmak sizin elinizde.