Nakit ihtiyacı olan kişiler Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alması durumunda 10.000 TL'ye kadar nakit ödeme alabileceklerdir. 10.000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen emekliler üstelik bu ödemeleri alabilmek için bir şey yapmasına gerek yok.

Emekli maaşı Vakıfbank üzerindeyse banka şubelerine gitmeden 36 ay vadeli ve masrafsız kredi için Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden hemen işlem yapabileceksiniz. Vakıfbank emekli kredisi için 10.000 TL üzerinde de işlem yapabiliyorsunuz. Daha önce kredi almadıysanız Vakıfbank üzerinden 10.000 TL üzerinde emekli kredisi alabileceksiniz. Vakıfbank'ın resmi internet sitesinden de başvuru yapabilir ve kredi bilgileri hakkında bilgiler alabilirsiniz. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, emekli ise bu bankaya maaş taşıyarak hem kredi kampanyalarından hem de diğer emekli kampanyalarından faydalanabilirsiniz. 

Emekliye 10.000 TL Ödeme 

Emekli olan kişilere 10.000 TL ödeme için başvuru yapmak istiyorsanız, Vakıfbank hesabınız üzerinden internet şifresi almanız gerekmektedir. Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden mobil kredi bölümüne girerek 10.000 TL için başvuru yapacaksınız. Vakıfbank, ihtiyaç kredisi başvurusu 36 ay vadeye kadar veriliyor ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapılıyor. Emekli olan kişiler, Vakıfbank üzerinden işlem yaparak ayrıca emekli promosyonu da alabileceklerdir.

vakifbank-emekliye-10000-tl-odeme-baslatti-sabahtan-herkesin-hesabina-yatiyor

Vakıfbank 750 TL'ye kadar emekli promosyonu maaş taşıyan kişilere veriyor. 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı olan kişilere verilecek bu promosyon 2500 TL altında maaş alan kişilere 625 TL verilmektedir.

Banka ayrıca yüksek limitli kredi vermektedir. Kredi alacak olan kişiler, Vakıfbank üzerinden işlem yapmak istiyorsa, 200.000 TL'ye kadar kredi kullanabileceksiniz. Detayları öğrenmek için bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz.