Vakıfbank emekliye maaşlarının 30 katına kadar ihtiyaç kredisi ödemesi yapacağını açıkladı

Kamu Bankası olarak hizmet veren Vakıfbank yapmış olduğu yeni kampanyada emekli maaşı hesabı üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek kendi bankasından maaş alan tüm vatandaşlara maaşlarının 30 katına kadar kredi ödemesi yapacağını açıkladı. 

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde sizlere kredi ödemesi verecek olan Vakıfbank özellikle emekli maaşını ilk defa kendi bankasına taşıyarak kredi kullanmak isteyen tüm emekli müşterilere ödemeler vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Emekli maaşı hesabınız üzerinden sizler de Vakıfbank aracılığı ile birlikte Kredi ödemelerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi kolay yapabilirsiniz. 

VakıfBank emekli maaşına 30 kat kredi

2022 yılı bitmeden ihtiyaç kredisi kullanılacak olan tüm emekli müşterilere Kredi imkanı sağlayan VakıfBank emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara yüksek limitli krediler vermeye devam ediyor. Emekli maaşı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek kredi alabileceğiniz bu kampanyaları katılmak isteyen tüm vatandaşların başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda Kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte emekli kredisi kullandırılmaktadır. Emekli maaşını ilk defa bu bankalar üzerinden alan vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanmak için hemen aynı gün içinde işlem yapacak. 

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek Vakıfbank üzerinden emekli kredisi kullanacak olan emekliler aynı gün içinde ödeme yapılacak. Kamu Bankası olarak hizmet veren VakıfBank emekli maaşı hesabı üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere aynı zamanda borç kapatma kredisi imkanı sağlayarak da ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı.