Vakıfbank emekliye müjdeli haber söyledi. Emekli maaşı alan vatandaşların kendi hesabına 49000 TL Ödeyecek. Halkbank kampanya detayları ile ilgili veriler geldi.

Vakıfbank emekliye müjdeli haber söyledi. Emekli maaşı alan vatandaşların kendi hesabına 49000 TL Ödeyecek. Halkbank kampanya detayları ile ilgili veriler geldi. Emekli olan vatandaşlar amacıyla kampanya başlatan, Vakıfbank, 49000 TL'ye kadar hem ihtiyaç, hemde borç aktarımı gerçekletireceğini açıkladı. Vakıfbank, devlet bankası olduğundan ötürü emekli olan yurttaşların tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Halkbank üzerinden 3 sene vadeli 90 gün ertelemeli kredi başvurusu yapabilir ve emekli, kredisini kullanabilirsiniz. 49000 TL olarak kullanacağınız kredilerde banka gelir belgesi istemeden sizlere prosedür yapacaktır. 
 

Vakıfbank emekli kredisi

Vakıfbank, mobil uygulamasına giriş yapabilir, buradan tüketici kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Nakit ihtiyacınızın olması halinde, Vakıfbank sizlere 2 dakika amacıyla da kredi sonucunu verecektir. Vakıfbank, tüketici Kredisi kampanyasına katılarak, prosedür yapacak olan vatandaşlar başvurularını 2 dakika amacıyla da alabiliyor. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılan vatandaşlar emekli olmaları halinde yüksek limitli kredi kullanmak bağlamında detay istiyorlarsa eğer, emekli maaşını bu bankaya taşıyarak daha yüksek limitlerde borç aktarımı ve tüketici kredisi kullanabiliyor. 

Ayçiçek Yağını Siparişle Alanlar Yaşadı! Bu Fiyata 5 Litre Ayçiçek Yağı Bulamazsınız! Ayçiçek Yağını Siparişle Alanlar Yaşadı! Bu Fiyata 5 Litre Ayçiçek Yağı Bulamazsınız!

Vakıfbank üzerinden emekli kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını yapmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmelerine lüzum yok. Vakıfbank üzerinden almış bulunduğunuz emekli maaşı hesabı üzerinden internet parolası yaratarak alabilirsiniz. 

Vakıfbank, Emekli Kredisi kampanyası ay sonuna kadar düşük faizle alabilirsiniz. Vakıfbank banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kampanya ile ilgili veriler alabilirsiniz.