Vakıfbank en düşük limitli kredi kampanyasını başlattı! Banka müşterisi olan şubeye gitmeden alacak!

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi gerçekleştirileceği açıklandı. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapılacak. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde 50000 TL kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. 

Vakıfbank, yapmış olduğu bu kampanyada düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlarken, en düşük limit olarak da sizlere 5000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi, internet bankacılığı uygulaması üzerinden kullandıracağını açıkladı. Devlet bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlara, başvurularını gerçekleştirmeleri halinde diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri yapılacaktır. 

VAKIFBANK BUGÜN BAŞLATTI!

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Vakıfbank, yapmış olduğu kampanyaya bugün başlattığını, resmi internet sitesi üzerinden açıkladı. Devlet destekli olarak faiz oranlarından yararlanabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara sizlerde başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde 50000 TL'ye gelir belgesiz kredi ödeme salabilirsiniz. 

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar istedikleri zaman internet bankacılığı uygulamasını kullanarak da başvurularını gerçekleştirebilir. Emekli olan kişiler ise emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Emekli maaşınızı, Vakıfbank şubelerine taşıyarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bankaya gitmeden işlemlerinizi hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz.