Vakıfbank eski müşterilerine jest yaptı 125 bin TL faizsiz kredi direk hesaba geçiyor, koşul şart yok!

Vakıfbank eski müşterilerine jest yaptı 125 bin TL faizsiz kredi direk hesaba geçiyor, koşul şart yok! Vakıfbank faizsiz kredi imkanı ile birlikte eski müşterilerin yüzü gülecek.

Ekonomi 28.06.2021 - 10:34 28.06.2021 - 10:34 Volkan Arık

Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer alan Vakıfbank faizsiz kredi imkanı ile eski müşterilerinin yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Daha önceden Vakıfbank üzerinden kredi kullanmış olanlar 125 bin TL faizsiz kredi imkanından yararlanabilecek. Özellikle pandemi döneminde ekonomik anlamda zorluk çeken vatandaşların yüzünü güldürecek olan bu haber Vakıfbank müşterisi olan ve Vakıfbank faizsiz kredi imkanı bekleyen onlarca vatandaş tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Kısa süreli vadeli Kredi çekmek isteyen vatandaşlar faizsiz kredi imkanından yararlanarak en uzun vadeli kredi almak isteyen vatandaşlar ise düşük faiz oranları ile Vakıfbank kredi seçeneklerini kullanabilecek.

vakifbank-eski-musterilerine-jest-yapti-125-bin-tl-faizsiz-kredi-direk-hesaba-geciyor-kosul-sart

Üstelik Vakıfbank faizsiz kredi seçenekleri arasında herhangi bir şart ya da koşulda bulunmuyor. Banka tarafından farklı Kredi paketleri sizlere sunulurken ödeme kolaylığı ve düşük faiz oranları açısından diğer bankalara oranla VakıfBank'ın kredi imkanları çok daha cazip görünüyor. Vakıfbank faizsiz kredi vade seçenekleri ve ödeme koşulları ise şu şekilde;

Faizsiz 12 ay vadeli 125 bin TL kredi çekmek isteyenler 1500 TL masraf ödeyecek.

0,99 faiz oranı ile 24 ay vadeli 125 bin TL kredi çekmek isteyenler 1000 TL masraf ödeyecek.

1,99 faiz oranı ile 36 ay vadeli Kredi çekmek isteyenler 125.000 TL çekerken 50 TL masraf ödeyecek.

vakifbank-eski-musterilerine-jest-yapti-125-bin-tl-faizsiz-kredi-direk-hesaba-geciyor-kosul-sart-1

Vakıfbank faizsiz kredi nasıl alınır?

Uygun faiz oranları ile kredi çekmek ya da Vakıfbank faizsiz kredi imkanlarından faydalanmak isteyen vatandaşlar başvuru koşullarını da merak ediyor. Vakıfbank'tan kredi kullanmak istiyorsanız Öncelikle gereken genel koşullar şu şekilde;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

18 yaşından büyük olmak

SSK güvenceli çalışan olmak

Aylık gelir seviyesinin krediyi karşılayabilecek düzeyde olması

Bankanın talep etmesi durumunda kefil bulmak

Vakıfbank faizsiz kredi imkanından faydalanmak için bu şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Aynı zamanda eski müşterilere öncelik tanıyan VakıfBank kredi koşullarını yerine getirmeyen vatandaşlara olumsuz cevap verme hakkını da saklı tutuyor. Vakıfbank faizsiz kredi başvurusu yapmak için mobil bankacılık ve internet bankacılığı gibi seçenekleri kullanabilir yada banka şubelerine giderek başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Banka görevlileri prosedür işlemleri için sizi yönlendirecek ve kredi imkanlarından kolaydı şekilde faydalanabilmeniz için gereken detayları sizlerle paylaşacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@