Vakıfbank Herkese Faizsiz 5 bin TL Kredi duyurusu rekor kırıyor

Vakıfbank Faizsiz 5 bin TL kredi duyurusu. Normalleşmeye geçtiğimiz bu günlerde Vakıfbank 5 bin TL Faizsiz kredi desteği sunacağını duyurdu. Vakıfbank yapılan açıklamaya göre Faizsiz 5 bin TL kredi

Ekonomi 02.06.2021 - 23:05 02.06.2021 - 23:06 Berkay Keskin

Vakıfbank Faizsiz 5 bin TL kredi duyurusu. Normalleşmeye geçtiğimiz bu günlerde Vakıfbank 5 bin TL Faizsiz kredi desteği sunacağını duyurdu. Vakıfbank yapılan açıklamaya göre Faizsiz 5 bin TL kredi başvuruları başladı!

Vakıfbank Faizsiz 5000 TL kredi verecek!

Vakıfbank'tan vatandaşlara yeni kredi desteği. Vakıfbank, anında dijital kredi ile faizsiz tüm vatandaşlara 5000 TL kredi veriyor. Vakıfbank'tan yapılan açıklamaya göre;

"n11.com'da anında dijital kredi ile ödeme yapabilmek için Vakıfbank müşterisi olmanıza gerek yoktur" ifadeleri yer aldı. Vakıfbank bu açıklamasıyla n11 üzerinden herkese 0 faizli 5000 TL kredi vereceğini duyurdu. 

3 ay sonra ödeme!

Vakıfbank'tan yapılan açıklamaya göre " Faizsiz Vakıfbank kredisiyle 5000 TL şimdi kullanın, 3 ay sonra ödemeye başlayın. Çekeceğiniz kredi ek hesap olarak tanımlayıp kendi şahsi hesabınıza parayı aktabilirsiniz" açıklaması yaptı. 

0 Faizli Vakıfbank kredisi nasıl alınır?

Vakıfbank 0 faizli kredi Anında Dijital kredi ile öde seçeneceği kullanarak alabilirsiniz. Vakıfbank Bankomat seçeneğiyle birlikte masterpass üyesi e-ticaret sitelerin hepsinde Vakıfbank kredinizi şahsi hesaplara çekebilirsiniz.

Herkes başvurabilir!

Vakıfbank sınırlı sayıda ihtiyaç kredisi olarak duyursa da başvuru yapan herkese 5000 TL Faizsiz kredi kullanım hakkı sunuyor. Sizde hemen Vakıfbank 0 faizli 5000 TL krediden faydalabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@