Vakıfbank, Halkbank ve PTT Emekliye 20.000 TL Üzerinde Nakit Vereceğini Açıkladı! Emekliler Dikkat!

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Emekli maaşını VakıfBank Halkbank ve PTT üzerinden alan vatandaşlar, daha önce bu bankalar üzerinden nakit kredi kullanmaları durumunda bile vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte 20000 TL'ye kadar kredi ödemesi yapılacağı açıklandı. 20000 TL 36 ay vadeli kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanmak isteyen emekliler, VakıfBank Halkbank ve PTT üzerinden diledikleri zaman kendi hesapları aracılığı ile birlikte kredi kullanabilir. 3 banka üzerinden alacağınız kredilerde şartlara uygun olan herkes, 5 dakika içinde sonuç alabileceklerdir. Vakıfbank Halkbank ve PTT yaptığı bu açıklamada kendi bankasından emekli maaşı alan kişilerin öncelikli olarak kredi alabileceklerini söyledi. Nakit kredi almak için başvuru yapmak istiyorsanız, hemen aynı gün içinde kredi ödemesini yapabilir ve onaylanan tutarı hemen kullanabilirsiniz. 

Başvuru

VakıfBank Halkbank ve PTT üzerinden ihtiyaç kredisi alacak kişiler, kredi almak istiyorsa, başvurusunu gerçekleştirerek hemen işlem yapabilecekleri yeni bir kampanya başladı. 20 bin TL ve 36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde şartlara uygun olan herkes, başvurusunu yaptıktan hemen sonra, kredi ödemelerini hesaplarına yatıracaklardır. Kredi notu düşük olan ve banka kredi sicili temiz olan herkes, başvurusunu yaptıktan hemen sonra kredileri hesaplara atabilecek ve onaylanacak olan bu krediler ile ihtiyaçlarını gidereceklerdir. 

Halkbank ve Vakıfbank üzerinden yapılan tüm kampanyalar, uygun faizlerle sizlere verilirken, bu kampanyalar haricinde kredi alacak kişiler, kredi işlemlerini banka şubelerinden de yapabileceklerdir. Vakıfbank ve Halkbank ihtiyaç kredisi almak isteyenlere, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar kredi vermektedir. Nakit kredi almak için bankaya gitmenize gerek yoktur. 

PTT üzerinden kredi almak için ise bankaya giderek işlem yapacağınız gibi ayrıca bankaya gitmeden SMS atarak da kredi alabileceksiniz. PTT ihtiyaç kredisi SMS ile başvurusu PTT yazıp boşluk bırakıp TC KİMLİK numarasını yazarak bu mesajı 3050 numarasına mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapılmış olacaktır.