Yaşanan ekonomik sıkıntılar, enflasyon ve döviz kurunun giderek artması vatandaşların yaşam standartları konusunda sıkıntı çekmesine sebep olmakta. Bu durumun vatandaşları olumsuz yönde etkilemesi üzerine birçok banka müşterilerine çeşitli kredi imkanları sunarak vatandaşların nakit para ihtiyacını karşılamakta. Özellikle Vakıfbank hesabı olan vatandaşların dikkat etmesi gereken yeni bir kredi imkanı müşterilerin önüne sunuluyor.

 Vakıfbank yapısı itibariyle kamu bankası olmasından dolayı sunduğu kredi hizmetlerinde düşük faiz uygulamakta ve vatandaşın ilgisini çeken birçok kampanya sunmakta. Şimdi ise Vakıfbank, ihtiyaç kredisi isteğinde bulunan ve Vakıfbank hesabı olan vatandaşlara yeni bir kredi kampanyası sunuyor. Kredi detayları nelerdir? Nasıl başvurulur? vb. soruların cevabını bu haber yazımızda bulabileceksiniz.

Kampanya Detayları

Vakıfbank müşterileri için düşük faizli ihtiyaç kredisi sunuyor. Özellikle ihtiyaç kredisi isteyen vatandaşların 7 gün içerisinde Vakıfbank’ın resmi sitesinden veya banka şubelerinden başvurması gerekmektedir. Başvuracak kişilerin kredi kampanyası için gerekli koşulları sağlaması gerekiyor. Gerekli koşulları sağlayan vatandaşlar sunulan kredi kampanyasından en hızlı şekilde yararlanabilecek. Peki nedir bu koşullar?

vakifbank-hesabi-olanlar-dikkat-8-gun-icinde-basvuru-yapmak-gerekiyor1

  • Öncellikle kredi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların Vakıfbank müşterisi olması ve banka kartı kullanması gerekmektedir.
  • Vakıfbank mobil uygulamasına sahip olmanız.
  • Geçerli yaş ve bütçe sınırlarını karşılamanız.

Kredi Kampanyası Başvurusu

Vakıfbank müşterisi ve banka kartı kullanan vatandaşlar sunulan kredi kampanyasına 7 gün içerisinde Vakıfbank resmi sitesi, herhangi bir Vakıfbank şubesi ve Vakıfbank mobil uygulamasından kredi alma koşullarını sağladığı sürece başvurabilecekler.

Vakıfbank’ın sunduğu 10 bin TL’lik kredi kampanyasına başvurmak için öncelikle T.C Kimlik numaranız ile başvuru işleminizi başlatmanız gerekmektedir. Daha sonrasında kimlik bilgilerinize göre Vakıfbank bir sorgulama süreci yürütecek ve kredi geçmişiniz, geliriniz ve uygunluk durumunuza göre kredi onayı verecektir.

Ancak vatandaşların dikkat etmesi gereken önemli bir nokta, Vakıfbank’ın müşterilerinin kredi notunda 1100 ya da daha fazla puan şartı koşmasıdır. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak. Vakıfbank’ın sunduğu kredi imkanından yararlanmak isteyen vatandaşlar, koşulları sağladığı sürece ve 7 gün içerisinde başvuru yapması dahilinde, 10 bin TL- 100 bin TL arasındaki kredi imkanından 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli bir şekilde yararlanabilecekler.