Vakıfbank Hesabı Olanları İlgilendiren Önemli Karar!

Vakıfbank'tan kart sahiplerini ilgilendiren önemli açıklama geldi! Vakıfbank kart sahiplerini ilgilendiren yeni kararıyla müşterilerini memnun edecek. Kart sahiplerinden artık ücret alınmayacak. Siz de bu işlemle ücret ödemekten kurtulabilirsiniz. Vakıfba

Ekonomi 22.04.2021 - 22:56 04.05.2021 - 04:18 İlan35
Vakıfbank Hesabı Olanları İlgilendiren Önemli Karar!

Vakıfbank resmen ilan etti! Kartlara yönelik yüz binlerce vatandaşı ilgilendiren açıklama yapıldı! Şubeye gitmenize gerek yok. Herhangi bir ücret talep edilmiyor. Anında teslim gerçekleştiriliyor ve hemen para yüklemesi yaparak bu kartlar kullanılabiliyor. ATM'lerde nakit çekim ve POS'larda alışveriş harcaması yapılabiliyor. Kart oluşturma, kayıp kart, çalıntı kart, kart iptali işlemi, kart yenileme ve bakiye yükleme gibi işlemler ise zamandan bağımsız olarak ve kesintisiz bir şekilde yapılıyor.

Hızlı ve güvenli bir şekilde çalışan ön ödemeli kartlara yönelik VakıfBank'tan önemli duyuru gerçekleştirildi. Vakıfbank'ın hizmet sağladığı Kurumsal Ön Ödemeli Kart ile kurumlar, kartı bulunmayan ihtiyaç sahibi kişilere de anında kart vererek para yüklemesi gerçekleştirebiliyor. Banka tarafından yapılan açıklamalara göre, 10 seneyi aşan süredir kurumsal ön ödemeli kart çözümlerine aracılık eden Vakıfbank, müşterilerine kesintisiz olarak hizmet verme misyonu ile çalışmayı sürdürüyor. 

Bu çerçevede, 100'ü aşan kurum ve kuruluş ile iş birliği yürüten Vakıfbank, bugüne kadar 2 milyonu aşan kart sahibine, kurumların sosyal ve eğitim bursu gibi ödemelerinde hızlı ve güvenilir bir şekilde aracı olarak önderliğine devam etti.

Kurumlar, sosyal yardım ödemelerinde Vakıfbank'ın gerçekleştirdiği esnek Ön Ödemeli Kart ile kart sahibi müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı ürünler tasarlayarak ATM'lerde nakit çekim ve POS'larda alışveriş gerçekleştirilmesinin önü açılıyor. Ayrıca, ön ödemeli kart kullanıcıları, Vakıfbank Mobil aracılığıyla kartlarıyla ilgili işlemleri yapabiliyor.

Ön Ödemeli Kartlar Değişti! 

Açıklamada görüşleri belirtilen VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, kurumsal ön ödemeli kartlar hususunda uzun senelere dayanan tecrübeleriyle sosyal destek, eğitim bursu ve hediye kartı hizmeti sağlayan kurum ve kuruluşların beklentilerini en etkili biçimde karşılamak için çaba sarfettiklerini dile getirdi. Bu kapsamda ihtiyaçlarını sürekli değerlendirerek iyileştirdiklerini dile getiren Çelebi açıklamalarına şu cümleleri ekledi;

"Vakıfbank Kurum Kart web portalını da bu değerlendirmeler sonucunda geliştirdik. Portal sayesinde kurum ve kuruluşlar şubeye gitmelerine gerek kalmadan istedikleri yerden istedikleri zaman giderebilecekler. Ayrıca, kendi mevcut altyapısını kullanmak isteyen kurumlar için Ön Ödemeli Kart API'lerini dileyen kurumlarımızın hizmetine sunduk. Özellikle içerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı ile beraber kurumların sosyal destek faaliyetleri ivme kazanıyor. Bu süreçte işlerini kolay bir hale getirecek çözümlere ihtiyaç duyan bütün kurumlara destek olmak için hazırız." 

Kurum Kart Web Portal Devrede

Verilen bilgilere göre, Vakıfbank Kurum Kart Web Portalı ve yeni Kurumsal Ön Ödemeli Kart çözümleri sayesinde kurumlar, kendilerine verilmiş anonim ön ödemeli kartları ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile anında eşleştirilebilir. Aynı zamanda kart oluşturma, kayıp kart, çalıntı kart, kart iptal işlemi, kart yenileme ve bakiye yükleme işlemlerini kesintisiz ve zamandan bağımsız bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Ücret Talep Edilmiyor

Kurumların bütün ihtiyaçlarına ilişkin revize edilerek geliştirilen raporlar da portal üzerinden gerçekleştirilmektedir. Söz konusu olan hizmetler için kurumların veya kart sahiplerinin herhangi bir ücret ödemesi gerekmemektedir. Ek hiç bir ücret müşteriden talep edilmeyecektir.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@