Vakıfbank Hesaplara Bu Sabahtan İtibaren 10.000 TL Yüklüyor, Başvuru Yaparak, Nakit Alınabilecek

Vakıfbank yeni bir kampanya başlattı. 10.000 TL'ye kadar nakit yüklemesi yapılacak. Uygun faizlerle bu 10000 TL'yi ister kredi olarak, istersenizde nakit avans olarak kullanın. Bugün başladı.

Ekonomi 26.07.2021 - 10:41 26.07.2021 - 10:41 Vural Pars

Vakıfbank yeni bir kampanya duyurusu ile müşterilerine umut olmaya devam ediyor. Vakıfbank, yapmış olduğu son kampanya ile birlikte 10000 TL'ye kadar nakit avans veya kredi vererek, müşterilerin hesaplarına bu limitleri yükleyecektir. Vakıfbank üzerinden sizlerde bu destek kampanyasına katılarak, hemen nakit ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz. Banka kendi internet sitesi ve sosyal medya aracılığıyla yapmış olduğu duyurular ile birlikte onaylanan kişilerin hemen hesaplarına 10000 TL'ye kadar, yükleme yapılacaklarını söyledi. 

Kamu bankası olarak ülkemizde hizmet veren Vakıfbank, sürekli olarak güncel kampanyalar yaparak müşterilerine umut olmaya devam ediyor. Vakıfbank üzerinden yapılan son kampanyada 10000 TL'ye kadar bu bankanın müşterisi olan kişilere banka şubelerine gitmeden, yükleme yapılacak. Acil para ihtiyacınız olduğunda, başvuru yaparak, hemen 10000 TL'ye kadar hesabınıza aktarabileceksiniz. İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden bu işlemler kolay bir şekilde yapılacak. Paraların geri ödemesini ise düşük faiz oranları ile yapacaksınız, Eğer bankadan kredi kullanırsanız, kredi aldığınız zaman 36 ay vadeye kadar işlem yaparak bu krediyi kullanabilirsiniz. 

Vakıfbank, hesaplara 10000 TL yüklüyor. 

Vakıfbank üzerinden bireysel veya ticari hesabı olan kişiler bu kampanyalara katılabiliyorlar. Vakıfbank üzerinden internet bankacılığı şifresi alarak hemen başvurunuzu internet üzerinden yapabileceksiniz. Başvuru yaptıktan sonra banka sizin TC kimlik numaranız üzerinden bir sorgulama yapacak ve bu sorgulama üzerinden de hemen işlemlerinizi kolayca sonuçlandıracaklardır. VakıfBank müşterilerinin, TC kimlik numaraları üzerinden kredi notuna ve kredi siciline ve daha önceki banka, çalışmalarındaki ödeme performanslarına bakarak değerlendirme sunacaktır. Vakıfbank, üzerinde hesabı olan ve bankadan maaş alan kişilere daha kolay bir şekilde 10000 TL'yi sorgusuz sualsiz hesaplarını atacaklardır.

vakifbank-hesaplara-bu-sabahtan-itibaren-10000-tl-yukluyor-basvuru-yaparak-nakit-alinabilecek1

Başvuru nasıl yapılacak?

Vakıfbank, 10000 TL başvuru yapmak istiyorsanız, Vakıfbank müşterisi olmanız durumunda bankadan almış olduğunuz internet bankacılığı ve mobil bankacılık şifresiyle birlikte hemen işlem yapabileceksiniz. Kendi banka hesabınızın olduğu bölüme girip nakit avans limitine başvuru yapabilir veya krediler bölümünden anında kredi seçeneği ile 10000 TL'ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvuru sonrasında onay almamız ile birlikte para hemen sizin, Vakıfbank, hesabınıza yatırılacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@