Vakıfbank ile Beraber İki Banka’dan Açıklama Yapıldı! 40 Bin TL’ye Kadar Olan Borçlar Ertelenecek

Bankaların sunduğu avantajlı krediler, kısa süreli de olsa bir nefes aldırıyor. Ancak sonrasındaki ödeme dönemleri, herkesi epey zorluyor. İşte bu kampanya...

Ekonomi 25.11.2021 - 20:14 25.11.2021 - 20:14 Vural Pars

İçinde bulunduğumuz sıkıntılı süreçlerde özellikle de yıl sonuna yaklaşırken nakit ihtiyaçlarımız için bankaların verdiği krediler, ihtiyaçları büyük oranda karşılıyor. Bankaların sunduğu avantajlı krediler, kısa süreli de olsa bir nefes aldırıyor. Ancak sonrasındaki ödeme dönemleri, herkesi epey zorluyor. İşte bu durumun farkında olan ve vatandaşların zorluk çekmesini istemeyen VakıfBank, TEB ile Yapı Kredi tam olarak 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatını duyurdu.

VakıfBank

VakıfBank, ihtiyaç sahibi herkese 40 Bin TL miktarında ihtiyaç kredisi sundu. Bu kredide yüksek kredi tutarı kullanan müşteriler için epey makul çözümler üreten VakıfBank, faiz oranını %1,55 gibi epey düşük bir faiz oranı sundu. Bu faiz oranlarının yanında ayrıca vatandaşlara 3 aydan başlayan ve 36 aya kadar vade fırsatı da sunan VakıfBank, geri ödeme dönemlerinde ise kredi kullanan kişilere çok büyük bir kolaylıklar sağlıyor. Kredi kullandıktan sonraki 3 ay herhangi bir geri iade ya da ödeme yapmasına ihtiyaç olan vatandaşlar, ödemeye ise 2022 yılında başlıyor. Aylık olarak sadece 1.534,25 TL ödenecek kredi borçları olan vatandaşlar, bu durumda oldukça rahatlıyor.

vakifbank-ile-beraber-iki-bankadan-aciklama-yapildi-40-bin-tlye-kadar-olan-borclar-ertelenecek1

TEB

TEB, ödemeleri yapabilmek adına kredi isteyen vatandaşlar için 10 Bin TL kredi ürününü duyurdu. Bu kredi ile oldukça makul fiyatlar sunan TEB, şimdiden oldukça büyük bir ilgiyi topladı. Sunduğu %1,76’lık faiz oranı ile neredeyse piyasadaki en düşük faiz oranını veren TEB, bununla kalmayarak 36 aylık bir vade imkanını da tanıdı. Kredisini şimdi kullanan vatandaşlardan 90 gün süresince herhangi bir ödeme talep etmeyecek olan TEB, müşterilerinin ödeme planlarını da gelir düzeylerine uygun olarak ödeme planlarını oluşturduğunu belirtti. Buna göre kredi kullanan vatandaşlar aylık sadece 371,38 TL gibi bir taksit ödeyerek borçlarını rahatlıkla kapatabilecek.

Yapı Kredi

Müşterilerine tam olarak 10 bin TL civarında ihtiyaç kredisi sunan Yapı Kredi, sadece %1,96 oranında faiz uyguladı. 3 ay erteleme fırsatı da sunan banka, kredi kullanan vatandaşlar ile oldukça uygun bir anlaşma yoluna girdi. Bununla kalmayan banka, 36 aylık vade imkanı sunmakla beraber geri ödeme taksitlerinde de 414,85 TL’lik bir ödeme planı uyguladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@