Bankaların dikkat ettiğin en önemli unsurlardan biri de kredi notudur. Maalesef vatandaşların büyük bir kısmının kredi notu düşük ve bankalardan kredi alamıyor.

Başvuruları sürekli olarak geri çevriliyor ve mali açıdan mücadele ediyor. Ancak Vakıfbank'ın kredi notu kötü olanları sevindirecek bir haberi var. Artık kredi notu kötü olan kişilere de kredi verilecek.

Vakıfbank şimdi de kredi notu düşük olanlara 10 bin TL kredi desteği verecek. Sonuç olarak, acil kredi ihtiyaçlarınızı karşılamak için Vakıfbank'a gidebilirsiniz. Vakıfbank son zamanlarda tüketicilerin önüne genellikle gerçekten yararlı kampanyalar çıkarıyor.

Vakıfbank'tan Nasıl 10 Bin TL Kredi Alınır?

Vakıfbank böyle bir hamle yapınca insanlar 10.000 TL'lik krediyi nasıl çekeceklerini araştırmaya başladılar. İhtiyaç kredisi başvuruları artık Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden de kabul edilecek. 10.000 TL kredi talebinde bulunmak için ATM, online işlem veya mobil uygulamayı hızlı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Başvurunuzu bankaya gönderdikten sonra, hızlı bir şekilde geri dönüş alabileceksiniz. Vakıfbank'tan krediniz onaylandıktan sonra bankaya gitmeden çekebilirsiniz. Sonuç olarak, kolayca bir nakit çözümü bulabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank, diğer bankalardan çok daha düşük faiz oranları sunan bu kampanyasıyla hem vatandaşı mutlu etmeye devam ediyor hem de başarılı bir çalışmanın merkezinde yer alıyor.

Vakıfbank ATM'lerinden ve İnternetten 10.000 TL Kredi Fırsatı

Vakıfbank, 10.000 TL'lik sunduğu kredisi için interneti ve ATM'yi kullanabilme seçeneği veriyor. Sonuç olarak, paraya ihtiyacı olanlar, kredi notları kötü olsa bile hemen kredi alabilecekler. Başvuruda bulunan herkes, kredi notu ne olursa olsun kredi alma fırsatına sahip olmaya başlayacak. Vakıfbank'ın düşük faiz oranları ve 36 ay vade ile geri ödeme seçeneği sunduğu kredi hemen çekilebilir. Sonuç olarak, kredi almak oldukça basittir.

Cüzdanında Vakıfbank Kartı Olan Herkese Duyuru Geldi

Vakıfbank çok önemli bir duyuru yayınladı. Bu açıklamaya göre kampanyaya katılan kişilere 500 TL indirim hediye edilecek. Vakıfbank, kampanyasının yeni dönemini duyurdu. Söylentilere göre kampanyaya katılanlara 500 TL hediye verilecek. VakıfBank Worldcard ile 12 ay boyunca 1.000 TL taahhütte 50 TL, 1.500 TL taahhütte 75 TL, 2.000 TL taahhütte 100 TL, 3.000 TL taahhütte 150 TL kazanabilirsiniz. Ek olarak 5.000 TL'ye ilk ekstrede 250 TL, 7.500 TL'ye 375 TL ve 10.000 TL'ye ise 500 TL indirim uygulanacağı da bildirildi.

İndirim Hediyesi Sunuluyor

SözünleKazan kampanyasına 4440724 Müşteri İletişim Merkezi, İnternet Bankacılığı, VakıfBank Cep veya size uygun anahtar kodu ve kredi kartınızın son 6 rakamı ile 6635'e SMS göndererek girilebilir. Fakat elbette bunun için kartın açık ve kullanılabilir olması gerekir. Konuyla ilgili yapılan açıklamada müşterinin her kart için ayrı ayrı harcama taahhüdü verebileceği ve harcama taahhütlerinin toplamının kredi kartı limitinin %70'ini geçemeyeceği belirtilmiştir.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Kampanya Detayları

Kampanyanın detaylarına ilişkin duyuruda ayrıca şu iddialarda bulunuldu:

·         SözünleKazan kampanyasında Sanal Kartlar ve Mobil Temassız Ödemeler ile yapılan işlemler yer alacak.

·         Bu fırsat ek kartlara uygulanamaz. Gerçek kart maliyetleri, bu kartlar kullanılarak yapılan alışverişleri içermez.

·         İlk hesap kesim tarihinden sonra kampanya yeni dönem ekstresinden itibaren geçerli olup, taahhüt süresi 12 aydır.

·         Taksit işlemlerinin toplamı, ilk taksitin kaydedildiği ekstrede dikkate alınacak, ancak sonraki taksitlerin tutarları, takip eden aylar için harcama taahhüdüne dahil edilmeyecektir.

·         Nakit çekme işlemleri ve Worldpuan ile yapılan satın almalar SözünleKazan'a sayılmaz.