Vakıfbank, ING, QNB, İş Bankası Hemen 15000 TL Hesaplara Yüklüyor, Bugün Karar Verildi ve Herkes Alıyor

Vakıfbank, ING, QNB, İş Bankası Hemen 15000 TL Hesaplara Yüklüyor, Bugün Karar Verildi ve Herkes Alıyor. Uygun faiz oranları ile 36 ay vadeli 15000 TL alabileceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 06.08.2021 - 09:35 06.08.2021 - 09:36 Vural Pars

Bankalardan yeni bir hızlı kredi kampanyası başlıyor. Uygun faiz oranları ile kredi kullanabileceksiniz. 15.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın ihtiyaç kredileri kampanyalarına bakmanız gerekmektedir. Her bankanın 15.000 TL’ye kadar kredi kampanyası vardır. Sizde bu bankalardan ihtiyacınız doğrultusunda kredi başvurusu yaparak 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde tüm bankaların ortak olarak verdikleri vade sayısı 36 olarak bilinmektedir. İpotekli kredilerde, taşıt kredilerinde, esnaf kredilerinde ve ihtiyaç kredilerinde bu vadeyi geçemezsiniz. Sadece konut kredileri 36 ay üzerinde alınmaktadır. Sizde kredi çekecekseniz 3 yıllık bir ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ayrıca bankaların şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu sonrasında bankalar sizin sicil durumunuzu sorgulayacaktır. Eğer banka politikalarına uygun müşteri değilseniz kredi onayı alamazsınız. 

Vakıfbank 15.000 TL Kredi Başvurusu

Ülkemizin kamu bankası olan Vakıfbank’tan 6 aylık sigortalı olarak çalışan kişiler banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilir ve hemen 15.000 TL krediyi kullanabilirler. Eğer kredi notunuz sıfır ise de bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Banka 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli kredi vermektedir.

ING 15.000 TL Kredi Başvurusu

Hızlı kredi veren bankalardan birisi de ING Bank’tır. Bu bankanın resmi internet sitesine girerek ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup hemen bankaya gitmeden ne kadar kredi alacağınızı görebiliyorsunuz. Banka bu şekilde size 15.000 TL onay verir ve bu krediyi dilediğiniz zaman (30 gün içinde) banka şubesine giderek kimlikle kullanabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduğunuzda size kredi kullanacağınız bankayı seçmenizi isteyecektir. Bu şubeden işlemleri yapacağınız için size yakın olan şubeleri seçebilirsiniz.

QNB Finansbank 15.000 TL Kredi Başvurusu

Hızlı başvuru ve hızlı onay almak istiyorsanız QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden yapacağınız bu kredi başvurularında banka şartlarına uygun olmanız durumunda krediniz hemen onaylanacaktır. Bankanın en çok tercih edilen başvuru sistemi SMS kredi ve internet bankacılığı kredisidir. Sizde bu bankadan SMS atarak hemen kredi başvurusu yapabilir ve ne kadar onay alacağınızı işlem yapmadan görebilirsiniz. Bunun için TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi onayı alırsanız bankadan veya internet bankacılığından onaylanan tutar kadar kredinizi kullanabilirsiniz.

vakifbank-ing-qnb-is-bankasi-hemen-15000-tl-hesaplara-yukluyor-bugun-karar-verildi-ve-herkes-ali1

İş Bankası 15.000 TL Hızlı Kredi

İş Bankası’da şube kredileri haricinde İşcep uygulaması üzerinden online kredi imkanı vermektedir. Eğer 15.000 TL kredi ihtiyacınız varsa ve bu bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız bankaya gitmeden hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu için ayrıca evraklarınız ile İş Bankası şubesine gidebilirsiniz. Banka emekli olana, çalışana ve devlet memuru olan kişilere ayrı kredi imkanları ve ayrı faiz oranları uygulamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@