Vakıfbank, İş Bankası ve ING Bank 500.000 TL Olarak Kredi Limitlerini Yükseltti, Son Dakika Flaş Gelişmesi Yaşandı

Vakıfbank, İş Bankası ve ING Bank 500.000 TL Olarak Kredi Limitlerini Yükseltti, Son Dakika Flaş Gelişmesi Yaşandı. Sizlerde 500.000 TL'ye kadar kredi alabileceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 23.07.2021 - 10:50 23.07.2021 - 10:50 Vural Pars

Son Dakika Flaş Gelişmesi Yaşandı. Vakıfbank, İş Bankası ve ING Bank 500.000 TL Olarak Kredi Limitlerini Yükseltti, . Sizlerde 500.000 TL'ye kadar kredi alabileceksiniz. 500000 TL'ye gibi büyük limitli kredi kullanmak isteyen müşteriler ipotek vererek ancak bu kredileri kullanabilirler. Bankalar böyle yüksek limitli kredilerde kişilerden teminat istemektedir. Gayrimenkul, arsa ve dükkan ipoteği ile birlikte bazı bankalarda araç ipoteği ile kredi verilmektedir. Ama eğer böyle yüksek limitli kredi almak istiyorsanız gayrimenkul ipoteği vererek krediniz için daha kolay bir şekilde onay alabilirsiniz.

İpotekli ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler 500.000 TL aldıkları zaman bireysel olarak kullanacakları krediler de en fazla 36 ay vade yapabilir. Çiftçi olan vatandaşlarımız ise bu krediler de 60 ay olarak kullanım yapabiliyor. 

Vakıfbank 500 bin TL'ye kadar ipotekli kredi veriyor

Vakıfbank üzerinden 500 bin TL'ye kadar ipotekli kredi başvurusu yapacaksınız banka sizden gayrimenkul ipoteği veya arsa ipoteği isteyecektir. Arsa ipotek verecek olan kişilerin de değerli bir arsası olması şartı vardır. Vakıfbank 500 bin TL'ye kadar vereceği bu krediler de 36 ay vade ile bireysel müşterilerine hizmet vermektedir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almanız durumunda banka vereceğiniz İpoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar sizlere kredi verir. 1 Milyon değerinde bir ipotek vererek 500 bin TL'ye kadar kredi alabilirsiniz. Ayrıca bu kredileri ödeyebilecek bir güçte gelir durumunuzun da olması gerekiyor. Size en yakın Vakıfbank şubesinden, kimlik gelir belgesi ve ipotek vereceğiniz tapunun belgelerini vererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Bankası 500 bin TL ipotekli kredi başvurusu

İş Bankası üzerinden 500 bin TL'ye kadar ipotekli kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine giderek şahsen başvurunuzu oluşturmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler uygun faiz oranları ile birlikte 500 bin TL'ye kadar bu krediyi kullanabilir. Vereceğiniz ipoteğin gayrimenkul olması durumunda banka kredi başvurunuz kabul edecektir. Verdiğiniz İpoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar bu banka üzerinden 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. İş Bankası sizleri 500 bin TL kredi verdiği zaman diğer bankada olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatmak isteyecektir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra 1 iş günü içerisinde kredi sonucunu size cep telefonunuza mesaj olarak gelecek veya banka personeli tarafından aranarak öğreneceksiniz.

vakifbank-is-bankasi-ve-ing-bank-500000-tl-olarak-kredi-limitlerini-yukseltti-son-dakika-flas-ge1

ING Bank 500.000 TL ipotekli kredi başvurusu

ING Bank üzerinden de 500 bin TL'ye kadar ipotekli kredi başvurusunu banka şubelerinden yapabiliyorsunuz. Banka kredi politikalarına uygun olan müşteriler en yakın banka şubesinden kimlik gelir belgesi ve ipotek verecekleri mülkün evrakları ile birlikte başvuru yapabilir, onay sonrasında banka ekspertiz göndererek bir değer biçer ve bu değerin yüzde 50 si ne kadar kredi kullanırsınız. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda onay alabileceklerini söyleyebiliriz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@