Kamu Bankası olarak hizmet veren Vakıfbank 5000 TL'ye kadar ödeme yapacağını bu sabah açıklamıştı. Vakıfbank hesabı olan kişilerde 5000 TL ödeme almak istiyorsa bankaya başvuru yaparak hemen işlem yapabilir. Vakıfbank 5000 TL ödemeleri kendi banka şubelerinden ve bankanın mobil uygulaması üzerinden yapıyor. Verilecek olan düşük limitli 5000 TL nakit kredi kampanyası sadece banka kartı olan ve bankadan maaş alan müşterilere yapılacak. Vakıfbank hesabınız varsa hemen internet bankacılığı şifresi oluşturarak Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar belirtilen şartlara uygun olması durumunda 5000 TL kullanabiliyor. Vakıfbank üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler banka kredi notu Banka kredi sicili ve ödenek de olmuş olduğu kredi ve kredi ürünlerinde düzenli ödemeler yapmışsa banka 5000 TL için hiçbir şekilde şart aramadan kişinin banka hesabına yatırıyor. 

VakıfBank emekli olan ve çalışan vatandaşlara bireysel olarak 5000 TL ödeme yapacağını açıklamıştı. Bugün başlatılan kampanya vatandaşları hızlı bir şekilde onay verilerek devam ediyor. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler 5000 TL ödeme almak istiyorlarsa belirtilen şartlara uygun olması ile birlikte 36 ay vadeye kadar bu ödemeleri Kendi hesabına yatırabiliyor.

va5-8

Başvuru yapmak istiyorsanız VakıfBank'ın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup işlem yapabilirsiniz. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvuru sonucu cep telefonunuza gelecek mesaj ile görülebilir. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıca bankanın resmi internet sitesi haricinde mobil uygulama üzerinden de yapılıyor. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli bu Kredi kampanyasına hızlı bir şekilde katılabilirsiniz.