Vakıfbank Kartı Olana Alışveriş Bedava Olacak! Kampanya Duyurusu Resmen Yapıldı

Vakıfbank bankomat kartı olan kişiler için yeni bir müjde geldi. Kamu bankası olan Vakıfbank bankomat kartı olanlara yeni kampanya yaptı.

Gündem 11.06.2021 - 22:13 11.06.2021 - 22:16 Berkay Keskin

Vakıfbank üzerinden 30 Haziran'a kadar yapacağınız bankomat kartı ile ödemeli alışverilerde alışverişin parasını Vakıfbank ödeyecek. 10 alışverişten 1 tanesinin hesaba tekrardan yatacak. 
Kampanyaya sadece SMS ile katılım alacaklardır. SMS ile başvuru yapan ilk 125.000 kişi onay alacak ve bu kampanyadan yararlanacaktır. 

Yeni Kampanya Nedir? Nasıl Katılacağız?

Vakıfbank müşterilerini ilgilendiren yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile birlikte, kamu bankası bankomat kart ile yapacağınız alışverişler için, banka tarafından bir alışverişin ödenmesini talep edecek. Banka 10 alışverişinizden birisini ödeyecek. Yalnız bunu yapmak için SMS atmanız gerekiyor.
BEDAVA yazın boşluk bırakın, Kampanya katılmak istediğiniz bankomat kartının son 6 rakamı yazarak 5724'e SMS ile gönderebilirsiniz. BEDAVA kampanyasına katılmak için bankaya kayıtlı cep telefonunuzdan SMS göndermeniz gerekiyor. Yaptığınız alışverişlerden 10 tanesi sonrasında 1 adet ödediğiniz hesap size geri iade edilecek. 

Kampanya Detayları Nelerdir?

Vakıfbank'ın yapmış olduğu bu kampanya 1 Haziran ve 30 Haziran arasında SMS ile katılımlar ile gerçekleşecektir. SMS ile başvuru yapmayan kişiler, maalesef bu kampanyaya katılamazlar. Aynı gün yapılan alışverişlerde harcama alt tutar sınırı yoktur. Kampanya boyunca bir müşteriye en az 20 TL en fazla 100 TL hediye edilmektedir. Yapacağınız alışverişlerde 100 TL'ye kadar olanların parası iade edilecektir. 

SMS ile başvuru yaptıktan sonra, mesaj olarak kampanyaya katıldığınızı gösteren mesaj gelmesi gerekiyor. Mesajdan sonra yapılacak alışverişler için geçerlidir. Kampanya sadece Vakıfbank Bankomat kullanıcıları için geçerlidir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@