Vakıfbank Maaşın 11 Katına Kadar Faizsiz Kredi Veriyor, Emekli ve Çalışanlar Alabilecekler, Yarın İlk Başvuru

Vakıfbank Maaşın 11 Katına Kadar Faizsiz Kredi Veriyor, Emekli ve Çalışanlar Alabilecekler, Yarın İlk Başvuru yapılacak. Vakıfbank'tan yeni faizsiz kredi... İşte detaylar...

Ekonomi 02.07.2021 - 07:35 02.07.2021 - 07:35 Vural Pars

Vakıfbank ülkemizdeki kamu bankası olması sebebiyle, faizsiz kredi veren bankaların başında gelmektedir. Kişiler faizsiz olarak işlem yapmak istiyorsa Vakıfbank'tan ihtiyaçlarına göre krediler alabileceklerdir. Vakıfbank kredi başvurusu yapmak için belirli şartlara uygun olanlar, hemen kredi onayını alabilirler. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman sizlere hemen sonuç verilir ve maaşınıza göre kredi limiti oluşturulur. Vakıfbank üzerinden de faizsiz kredi alacak emekli ve çalışan kişilere 11 katına kadar faizsiz kredi destekleri yarın başlıyor.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapacak olan kişiler için banka resmi internet sitesinde şartlarını açıkladı. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, bankalardan onay alırsa, aynı gün içinde kredisini kullanır. Kredi alacak kişi 11 katına kadar faizsiz kredi için daha önceden bu bankadan kredi kullanmış olması ve düzenli ödemiş olması gerekiyor. Ayrıca kişinin maaşının da Vakıfbank'ta olması gerekmektedir. Maaşın 11 katına kadar kredi alacak kişiler en fazla 12 ay vadeye kadar kredilerini bu şekilde alabileceklerdir. Maaşın 11 katından fazla ve 12 ay vade üzerinde kredi alacak kişilerde, bankadan düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirler. 

Şartlar Nedir?

Başvuru yapmak isteyenlerden banka belirli şartlarda müşteri olmanız durumunda onay verecektir. Kredi alacak kişiler, TC vatandaşı olması ve 19 yaşından büyük olması durumunda kredi kullanacaklardır. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredilerde, banka işlem yapacak kişilerin kredi notuna da bakacaktır. Sigortalı olarak çalışıyorsanız, en az 12 aylık sigortanızın olması ve en son iş yerinde 6 aydır kesintisiz sigortanızın yatması gerekmektedir. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, belirli şartlar dahilinde bu kredileri alabileceklerdir.

vakifbank-kredisi-faizsiz

Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını bu bankadan alırsa, yüksek limitli kredi alabilir. Aksi durumda banka, en fazla 50 bin TL'ye kadar kişilere kredi verecektir. Başvurular banka şubelerinden banka internet sitesinden ve banka müşteri hizmetleri numarası üzerinden yapılmaktadır. Resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak da maaş müşterisi olan kişiler kredilerini hemen internet kredisi olarak alabilir ve başvuru yaptıktan hemen sonra hesaplarına atabilirler. Tüm kredilerde 36 ay vade yapılır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@