Vakıfbank pandemi destek kredisi kampanyası olarak 125 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay vereceğini duyurdu

Vakıfbank pandemi destek kredisi kampanyası olarak 125 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay vereceğini duyurdu. Son dakika kampanya başladı... Vakıfbank'tan herkese destek...

Ekonomi 15.09.2021 - 09:47 15.09.2021 - 09:47 Vural Pars

Vakıfbank pandemi destek kredisi kampanyası olarak 125 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay vereceğini duyurdu. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler 36 ay vadeye kadar düşük faiz oranları ile pandemi destek kredisi adı altındaki kampanya ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Vakıfbank 36 ay vadeli olarak vermiş olduğu bu krediler de ilk taksit ödemelerinde 90 güne kadar da erteleme yapılacaktır. Vakıfbank son zamanlarda ve özellikle de pandemi döneminde vatandaşlara sürekli olarak yeni bir kredi kampanyası detayları yapmaya başladı.

Vakıfbank kamu Bankası olmasından dolayı bu kredi ve kredi kampanyalarını katılmak isteyen kişilere de düşük faiz oranları ile krediler sundu. 125 bin TL'ye kadar verilecek olan son destek kampanyasında ise sigortalı olarak çalışan emekli olan ve devlet memuru olan kişiler bireysel destek kredisi olarak başvuru yapabilecekler. 

Vakıfbank 125 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde Kredi kampanyasını başlattı...

125 bin TL'ye kadar pandemie destek kredisi kampanyasına katılmak isteyenler Vakıfbank'tan hızlı bir şekilde onay alabilmeleri için bankanın belirlediği şartlara uygun müşteri olması gerekiyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler sigortalı olarak Bir işyerinde çalışıyorsa en az 6 aydır aynı iş yerinde çalışıyor olması gerekmekte ve sigorta primlerini düzenli olarak yatmış olması gerekmektedir.

Vakıfbank 125 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alması durumunda müşterilerin 36 ay vadeli olarak bu kredileri kullanmaları gerekiyor. Vakıfbank 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak bu krediler hızlı bir şekilde kullanabileceklerdir. Emekli olan kişiler kredi kullanmak istiyorlarsa Vakıfbank'tan emekli maaşı almaları şartı vardır.

Vakıfbank pandemi destek kredisine başvuru nasıl yapılır?

125 bin TL'ye kadar olarak limit belirtilen pandemi destek kredisi ne başvuru yapmak isteyen kişiler Vakıfbank üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilmesi için banka şubelerine kimlik ve gelir belgesi ile birlikte gidebilir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler banka şubeleri üzerinden yapmış oldukları başvuru sonrasında hemen anında kredi sonucunu alacak onaylanan tutar kadar kredilerinin de hemen kullanacaklardır. 125 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyor.

vakifbank-pandemi-destek-kredisi-kampanyasi-olarak-125-bin-tlye-kadar-hizli-bir-sekilde-onay-ver1

Vakıfbank 125 bin TL'ye kadar vermiş olduğu ihtiyaç kredilerinde şartlara uygun olan kişileri hemen sonuç verecek onaylanan Kredi de hemen hesabımıza yatacaktır. Vakıfbank mobil uygulamasını kullanan kişilere de uygun faiz ile kredi imkanı sağlamaktadır. VakıfBank'ın Kendi resmi internet sitesine girerek bankanın yapmış olduğu kredi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@