Ülkemizin kamu bankalarından biri olarak hizmet veren ve her dönem geliştirdiği avantajlı kampanyalar sayesinde müşteri sayısını arttırmayı başaran Vakıfbank, kendi konutunun sahibi olmak isteyenlere ve mevcut konutunu yenilemek isteyenlere, iki farklı başlık altında düşük faizli konut kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. İşte kamu bankası tarafından başvurulara açılan konut kredisi hizmetlerinin ayrıntıları…

Vakıfbank sahalara indi, kredi muslukları açıldı: 0,99, 0.88 faizle konut kredisi müjdesi! 400 bin TL, 120 ay vade... Ekonomi piyasalarının yukarı yönlü hareketlerinin hızlanarak devam ediyor olması, geçtiğimiz senenin sonu itibari ile başlamış olan emlak zamlarının geri alınmasına ilişkin beslenen umutların suya düşmesine sebep oldu. Döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen ani değişiklikler ışığında günden güne pahalılaşan sıfır ve ikinci el konutlar, vatandaşları büyük hayal kırıklığına uğrattı.
Yeni dönemde kendi evinin sahibi olmak için birikim yapmış ancak artan konut fiyatları karşısında eli kolu bağlanmış vatandaşlar, bankaların konut kredisi kampanyalarını araştırmaya başladılar. 

Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek Emekliye Müjde! Emekli Hesaplarınızı Kontrol Edin! 100.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Vakıfbank’tan Ev Yenileme Kredisi Alabilirsiniz!

Vakıfbank Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın da desteği ile birlikte Kentsel Dönüşüm Kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. A sınıfı verimliliğe sahip olan konutlar için yüzde 0,88 faizin uygulanacağı kredi hizmetinin üst limiti 400 bin TL, azami vade sayısı ise 120 ay olarak belirlendi.

İlk Evini Alacak Olanlara Vakıfbank’tan Düşük Faizli Kredi

Vakıfbank, 9 Mayıs tarihinde düzenlenen kabine toplantısından çıkan müjdeli kararlardan birisi olan İlk Evim Konut Kredisi için başvuruları kabul etmeye başladı. Devletin desteği ile birlikte geliştirilmiş ve kamu bankaları aracılığı ile hizmete açılan İlk Evim Konut Kredisi kampanyasının detayları paylaşıldı.

İlk Evim Konut Kredisi kampanyasına dair yapılan açıklamalara göre ilk kez kendi evini alacak olan tüm vatandaşlara, 2 milyon TL’ye kadar kredi desteği verileceği bilgisi kaydedildi. Söz konusu devlet kredi kampanyasının azami vade sayısı 120 ay, sabit faiz oranı ise yüzde 0,99 olarak belirlendi.

Vakıfbank’ın Konut Kredisi Kampanyalarına Nereden ve Nasıl Başvuru Yapılır?

Vakıfbank tarafından hizmete sunulan Kentsel Dönüşüm Kredisi veya İlk Evim Konut Kredisi kampanyalarından nakit hizmeti alarak kendi evlerine kavuşmak isteyen vatandaşların, kendilerine en yakın olan Vakıfbank şubesine kimlikleri ile başvuru yapmaları gerekmektedir. 


KAYNAK: ilan365.net