Vakıfbank Son 1 Ay Dedi, Başvuruları Yapan Alıyor! 125.000 TL'ye Kadar 36 Ay Vadeli, 3 Ay Ertelenen Krediler Rekor Kırdı

Vakıfbank Son 1 Ay Dedi, Başvuruları Yapan Alıyor! 125.000 TL'ye Kadar 36 Ay Vadeli, 3 Ay Ertelenen Krediler Rekor Kırdı. Vakıfbank'tan anında onay alarak, hemen bu krediyi kullanabilirsiniz...

Ekonomi 13.07.2021 - 21:18 13.07.2021 - 21:19 Vural Pars

Son dakika kampanyası olarak, Vakıfbank hızlı ve anında sonuç vereceğini açıkladı. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, uygun faizlerle kredilerini hemen alabileceklerdir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, sonuç almak isteyenler, Vakıfbank'ın 125000 TL kredisine katılabilirler. Banka kampanyayı 1 ay daha uzattı. 

Vakıfbank kamu bankası olmasından dolayı oldukça sağlam kredi kampanyaları yapan bir bankadır. Sizde bu bankadan dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve bu bankanın şartlarına uygun olduğunuzda anında işlem yapabilirsiniz. Vakıfbank politikalara uygun olan müşterilere daha önce 90 bin TL’ye kadar kredi imkanı verirken, şimdi bu limiti yükseltti ve 125.000 TL’ye kadar aynı gün ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız banka şubelerinden işlem yapabilirsiniz. Banka şubelerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, belirli bir kredi notuna uygun oldukları zaman hemen işlem yapabilmektedirler.

Vakıfbank 125.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu bankanın ihtiyaç kredisi olarak verdiği limitlerde yeni güncellemeler gelmiştir. Banka şartlara uygun olan kişilere 125.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Sizde eğer bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız maaş almanız veya maaş almamanız önemli değildir. Kredi başvuru şartları müşterilere ve ihtiyaçlara göre ayrılmaktadır. Eğer emekliyseniz emekli kredilerine başvuru yapmanız gerekmektedir. Ama eğer çalışan biriyseniz de ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız en az 6 aylık, toplamda da 12 aylık bir sigortanızın olması gerekmektedir.

vakifbank-KGr9_cover

Banka ayrıca kredi notundan ziyade sizin kredi sicilinize de bakacaktır. Bu şekilde başvuru yaptığınızda banka sizin daha önceki banka çalışmanıza bakacaktır. Eğer bankalarda avukatlık ve sıkıntılar varsa banka sizin kredi onayını vermez. Bu yüzden banka şartlarına uygun olduğunuzda bankaya giderek hemen kredi alabilirsiniz.

Bankalardan Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankalardan kredi başvurusu yapmak için öncelikle şubelere gitmeniz gerekmektedir. Bankalardan kredi başvurusu için banka şubelerine gidip anında kredi kullanımı yapabilirsiniz. Vakıfbank’ta SMS, ATM ve internet üzerinden kredi başvurusu yaptıran bir bankadır. Ama bu bankadan da kredi kullanmak istiyorsanız bu yerlerden onay alsanız bile kredi başvurusu sonrasında banka şubelerine gideceksiniz. Vakıfbank siz bu bankadan maaş alıyorsanız maaşınızın 22 katına kadar kredi kullandırmaktadır. Eğer bankadan maaş almıyorsanız maaşlarınızın 15 katına kadar kredi alabilirsiniz. Bu şekilde en fazla limit 125.000 TL 36 ay vade belirlenmektedir.

Bu limitlerin üzerinde kredi kullanmak istiyorsanız bankanın ipotekli ihtiyaç kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Bu şekilde yüksek limitli krediler kullanılır. İpotekli kredilerde bankaya teminat vermeniz gerekiyor. Detaylı bilgi için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@