Vakıfbank Son Başvuru Tarihini Duyurdu: Kampanyası Geçen Hafta Rekor Kırdı ve Bu Hafta da Bekleniyor, Özel Banka Katıldı.  150.000 TL'ye kadar aynı gün içerisinde onay veren bankalar, bir hayli fazladır. 150 bin TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar kullanacakları bu krediler de 3 ay ertelemeli olarak işlem yapacakları Vakıfbank ve Burgan Bank üzerinden bu kredileri kullanabilirler. 150.000 TL kredi almak için bazı politikalara uygun olan bir müşteri grubunda olmanız gerekmektedir.

150.000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka şartlarına uygun olmaları durumunda anında onay alabilirler ve onaylanan kredilerinde aynı gün içinde kullanabilirler. Sizlere şimdi bu iki bankanın yaptığı son kredi kampanyası hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle Vakıfbank üzerinden kredi alacak olan müşterilerin daha uygun faiz ile kredi alabileceklerini söyleyebiliriz.

Vakıfbank 150 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden 150.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, size en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gitmeniz gerekiyor. Bu kredileri çalışan ve emekli olan kişiler kullanabilirler. Emekli olan kişilerin ihtiyaç kredisi kullanmaları için emekli maaşlarını Vakıfbank şubelerine taşımaları gerekiyor.

150 bin TL kredi için bankalar çalışan müşterilerden ise en az 6 aylık, toplamda ise 12 aylık bir sigorta geçmişinin olması gerekmektedir. Kısacası son çalıştığınız iş yerinde 6 aylık sigortanız varsa ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler kredi notunu da 1100 ve üzerinde olması durumunda onay olabileceklerdir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere bu krediler hakkında hızlı bir dönüş yapacak ve onaylanan kredilerinizi sizlere kullandıracaklardır.

50.000 TL üzerinde de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz bunun için bankaya bir ipotek vermeniz gerekmektedir. Vakıfbank gayrimenkul, araç ve arsa ipoteği alan bankalardan biridir. Verdiğiniz ipoteğin değerinin yarısına kadar bu banka üzerinden ipotekli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

nakit-21

Burgan Bank 150.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Burgan Bank üzerinden 150 bin TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler ihtiyaç kredilerinde uygun faiz oranları ile birlikte hızlı işlem yapabilirler. Burgan Bank hızlı kredi banka şubelerinden yapılmaktadır. Size en yakın şubeye gittiğinizde kimlik ve gelir belgenizi verirseniz bankadan hızlı bir şekilde kredi sonucunuzu öğrenebilir ve onaylanan kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Kredi notu düşük olan emekli kişilerin bankaya maaş taşımaları durumunda emekli maaşları üzerinden 150.000 TL'ye kadar kredi alabileceklerini söyleyebiliyoruz. Çalışan kişilerin de kredi notu düşük olması durumunda, ipotek vererek kredi kullanacağını söyleyebiliriz.

Kredi sonucu uygun olan kişiler 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak Burgan Bank ihtiyaç kredisini kullanabilirler. Aldığınız 150.000 TL kredi diğer bankalarda borçlarınız varsa, banka borçları kapatmak isteyecek ve ona göre kredi size verecektir.