Kredi kartı kullanımı bilindiği gibi ülkemizde oldukça fazladır. Sizlerde bir bankadan kredi kartı aldığımızda bu kartın özelliklerini merak edersiniz Vakıfbank'ta kullanan müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. Yaptığımız harcamalardan kazandığımız para puanlarla birlikte puanları daha sonra başka bir alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Ayrıca kredi kartı kullanan müşterilere taksitli alışveriş ve kendiniz daha sonra internet bankacılığı üzerinden yapacağınız 3 ay taksitlendirmeyi de müşterilerine sunmaktadır. Kredi kartı başvurusu yaptığınız da banka sizin kredi sicilinize göre onay verecektir.

Ayrıca kredi kartı limitiniz de buna göre belli olacaktır. Aldığınız maaş durumunuz ve diğer bankalardaki kredi, kart ödemelerinizde hesaplanarak sizlere yeni bir kredi kartı verilecektir.

Vakıfbank kredi kartları

Vakıfbank üzerinden kredi kartı başvurusunu yaptığınızda hiçbir seçenek seçmezseniz banka size Klasik World Kart verecektir. Bu kredi kartıyla Yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinde oldukça avantajlı ödemeler yapabilirsiniz. Vakıfbank üye işyerlerinde yaptığınız alışverişlerde taksitli alışverişler size özel olarak artı 3 daha gelecektir. Bu kredi kartının başvurularını bankanın şubelerine giderek ATM'leri ne giderek Veya müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.

Klasik kredi kartı haricinde bankanın Gold kredi kartı Express kredi kartı tercih kart sanal kredi kartı öğrencilere verdiği kredi kartı mevcuttur. VakıfBank üzerinden kredi kartı almak isteyen taraftarlar ise kendi tuttukları takımlara göre kredi kartı alabilirler.

vakifbank-son-dakika-duyuru-yapti-icinde-para-olan-kart-dagitiyor

SMS ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız büyük harflerle VB yazın boşluk bırakın kimlik Bilgilerinizi yazarak 57 24'e gönderin. Kredi kartı başvurunuz bu şekilde yapılmış olacaktır. Ayrıca VakıfBank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0724 numarasını arayarak kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz.

Bu numarayı aradığınız zaman ayrıca bankadan yaptığınız kart başvurusunun durumunu da sorgulayabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu onay alınması için banka en az 1100 ve üzerinde kredi notunuzun olmasını isteyecek ve ayrıca gelir durumunuzun da iyi olmasını isteyecektir.

Vakıfbank şubelerine giderek Card başvurusunu form doldurarak yaparsanız daha hızlı bir şekilde onay alırsınız. Avantajlı bir Kredi kartı kullanmak istiyorsanız World kredi kartı tam sizin aradığınız kredi kartıdır.