Vakıfbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında ödeme almak isteyen kişilere 100.000 TL'ye kadar nakit kampanyası 10 gün daha uzatıldı. Bankalardaki borçlarımız için destek kampanyasına katılmak istiyorsanız Vakıfbank sizlere 10 gün süre daha tanıyor. Vakıfbank borç transferi kredisi ile ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yere toplayabilir ve Vakıfbank üzerinden uzun vadeli ve düşük faizli kredi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank üzerinden yapılan açıklamada kredi başvuru şartları belli oldu...

Vakıfbank 100.000 TL'ye kadar vereceği borç kapatma kredisi de 24 ay vade ile işlem yaparken ilk kredi taksit ödemesinde 45 gün ve 90 gün ertelemeli 2 Kredi paketi sizlere sunacak. Vakıfbank üzerinden 100 bin TL borç kapatma kredisi almak istiyorsanız bankalarda olan güncel borçlarımız için bu kredileri kullanabilirsiniz. Vakıfbank Bankası tarafından yapılan duyuru sonrasında ayrıca kişilerin bazı Kredi politikalarına uygun olması isteniyor. Sadece bireysel olarak verilecek 100 bin TL borç kapatma kredisinde emekli olan kişiler emekli maaşı Vakıfbank üzerinden alması şartı ile kredi onayı sunulmaktadır. 

Emekli olan kişiler Vakıfbank üzerinden maaş almıyorsa maaş taşıma işlemleri sonrasında ilk maaşını çektikten sonra VakıfBank'a giderek tüm bankadaki borçlarını kapatmak istediğini ve bu şekilde kredi almak istediğini söylemesi yeterli olacaktır. Sigortalı olarak çalışan kişiler ise en az 12 aydır aynı işyerinde sigortası yatmış olması gerekiyor. Belirtilen şartlara uygun olan kişiler Vakıfbank üzerinden başvuru yapabilecek.

kredi-n-1-3

Vakıfbank Başvuru 

Vakıfbank üzerinden 100 bin TL borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız banka şubelerine giderken kimliğinizi ve gelir belgenizi yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır. Vakıfbank üzerinden sizlere verilecek olan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız durumunda banka kredi girişini yapacak ve genel müdürlük tarafından sizlere kredi onayı verilecek. 

Verilecek olan bu kredilerde banka güncel olan banka borçlarımızı hesaplayarak sizlere hızlı bir şekilde sonuç verecek. Almış olduğunuz borç kapatma kredisi nde borç kapatmanın üzerine ihtiyaç kredisi kullanamazsınız. Kredi faiz oranları ve diğer detayları öğrenmek istiyorsanız Vakıfbank resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor.