Vakıfbank Tam Normalleşme'ye Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Duyurdu, Banka 100.000 TL 36 Ay Vade ile Kredi Veriyor

Vakıfbank Tam Normalleşme'ye Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Duyurdu, Banka 100.000 TL 36 Ay Vade ile Kredi Veriyor. Vakıfbank normalleşme kredisi 1 Temmuz'da başlıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 29.06.2021 - 16:04 29.06.2021 - 16:04 Vural Pars

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden tam normalleşme kredisi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi alacak kişiler, kredilerini anında kullanabileceklerdir. Vakıfbank yapacağı bu kredi kampanyası ile birlikte, hemen kredi sonucunu gösterecek bir sistem geliştirdi. vakıfbank mobil uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda sizlere hemen kredi sonucu gelecek ve bu sonuca göre kredi onayı alabileceksiniz. 

Vakıfbank özellikle dağınık kredi borçları olan kişilere kredi vermeyi planlıyor. Kredi alacak kişilerin diğer bankadaki olan kredi ve kart borçlarını kapatmak istediklerinde 100.000 TL'ye kadar onay verecek ve tüm borçlar Vakıfbank'a taşınacak. Bu şekilde 36 ay vadeli kredi kullandırılacak. Vakıfbank tarafından yapılan bir diğer açıklama emekliler için geldi. Emekli olan kişilere, 36 ay vadeye kadar hemen kredi onayı verilecek. 

Vakıfbank Kredisi "1 Temmuz'da Başlayacak"

Vakıfbank tam normalleşme kredisi  1 Temmuz'da başlıyor. Banka kredi şartlarına uygun olan kişiler, bu kredileri hemen alabileceklerdir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, TC vatandaşı olması gerekli. 18 yaş üzeri olan kişiler, sigortalı olması durumunda ve kredi notu uygun olması durumunda kredi kullanabileceklerdir. 18 yaş üzerinde kredi almak istiyorsanız, en az sigorta durumunuzun 12 aylık olması ve son iş yerinde en az 6 aylık sigortanızın olması gerekmektedir. 

65 yaşından büyük olan kişiler, emekli olması durumunda Vakıfbank kredisi kullanabilirler. Vakıfbank bu kredileri belirli şartları sağlayan emeklilere maaşlarının 22 katına kadar vermektedir. 

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Vakıfbank üzerinden 1 Temmuz itibariyle kredi başvuruları başlayacak. Tam normalleşme için verilen bu krediler, bankaların mesai saatlerini de güncellemesi ile birlikte, banka üzerinden başvuru yapılabilecek. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek, hijyen kurallarına uygun, sosyal mesafeye uyarak kredi başvurusunu yapabileceksiniz. Başvuru yapacak olan kişiler, bu kredileri hesaplarına atmak istiyorsa, banka internet bankacılığını kullanması gerekiyor. 

vakifbank-ilan

Vakıfbank ayrıca resmi internet sitesi olan vakifbank.com.tr adresinden de kredi başvurusu yapabileceklerdir. İhtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran kişiler, kredi sonucu alacak ve sizlere özel olarak kredi sonucu hemen cep telefonunuza gelecektir. Kredi onayı alacak kişiler, en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesi ile işlem yapabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@