Vakıfbank t.c kimlik numarası üzerinden vatandaşlara 25.000 TL nakit ödemesi ay sonuna kadar yapacak

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Devlet bankası olan Vakıfbank son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte gündemden inmiyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte Kredi ödemeleri gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler hesapları yatırılarak hemen aynı gün içinde kullandırılacak. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlara belirli Kredi politikalarına göre kredi ödemeleri gerçekleştirilirken aynı gün içinde kredi ödemesi almak isteyen kişiler Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak kredi kullanabilmektedir.

Devlet bankası olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlara kredi puanına sigortalılık durumuna ve emekli maaşı durumuna göre t.c kimlik numarası üzerinden sorgulama yapacak ve onaylanan krediyi de hemen aynı gün içinde hesaplara yatırmaktadır.

Emekli maaşı alan vatandaşlar Bu banka üzerinden sadece 25.000 TL değil daha yüksek limitlerde de krediler kullanabilmektedir. 25.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda şubelere gitmeden yapacakları tüm işlemlerde ihtiyaç kredisi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırılır ve onaylanan krediler bu hesapları yatırıldıktan sonra aynı gün içinde tekrardan kullandırılarak vatandaşlara 36 ay vadeli ödeme tablosu olarak sunulmaktadır.

Sigortalı olarak çalışan vatandaşların kredi kullanabilmeleri için Son işyerlerinde 6 aydır sigorta primlerinin yatıyor olması toplamda sigortalılık süresi ise 12 ay olması gerekmektedir.