Vakıfbank Toplantısı Bitti, İhtiyaç Sahiplerine 110.000 TL Tüketici Kredisi Kampanyası başladı

Vakıfbank Toplantısı Bitti, İhtiyaç Sahiplerine 110.000 TL Tüketici Kredisi Kampanyası başladı. Vakıfbank yeni bir kampanya yaparak 110.000 TL kredi verecek. İşte detaylar...

Ekonomi 12.08.2021 - 18:57 12.08.2021 - 18:58 Vural Pars

Vakıfbank 110.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda, şartlara uygun olan kişilerin hemen bu kredileri kullanabilirler. Banka kamu bankası olmasından dolayı, uygun faizlerle kredi vermektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka değerlendirme sonucunda sizlere onay verir. Bu bankadan kredi alabilmeniz için bankanın istediği şartlara uygun olmanız gerekiyor.

Aldığınız 110.000 TL kredilerde banka istediğiniz ihtiyaca göre kredi kullandıracaktır. Eğer bu limit onayını alırsanız ve diğer bankalarda çok borcunuz varsa, banka borç kapatma şartı ile sizlere 110 bin TL kredi verecektir. Bu bankadan ayrıca 36 ay vadeye kadar kredi alacağınız gibi ilk taksit ödemesini de 3 ay ertelemeli yapabilirsiniz. Bankanın bir diğer güzelliği de kredi ödemelerini sizin istediğiniz gibi yapabilmeniz. Aylık, 2 aylık, 3 aylık olarak sürekli kredi alabilirsiniz.

Vakıfbank 110.000 TL Kredi Başvurusu için İstenilen Şartlar Nelerdir?

Vakıfbank üzerinden 110.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda, banka sizi değerlendirmeye sokacaktır. Bu değerlendirmede onay alırsanız, hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden kredi alacak olan kişi emekliyse, emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda kredi kullanabilirler. Ayrıca çalışan kişilerin de toplamda 1 yıl, son 6 ay kesintisiz olarak sigortalarının yatması gerekiyor. Bankalardan icralık olan, bankalarda sicili bozuk olan kişiler, onay alamazlar.

vakifbank-toplantisi-bitti-ihtiyac-sahiplerine-110000-tl-tuketici-kredisi-kampanyasi-basladi1

Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Verilen şartlara uygunsanız ve 100 bin TL kredi almak istiyorsanız, size en yakın banka şubesinde kimlik ve gelir belgeniz ile gitmeniz gerekiyor. Eğer bu bankadan maaş alıyorsanız, sadece kimliğinizi götürebilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizi değerlendirme sonucunu söyleyecektir. Onay alırsanız da kredinizi kullanabilirsiniz. Başvuru yapan kişiler, maaş müşterisi olması durumunda, maaşının 22 katına kadar kredi alabileceklerdir. Uygun faiz oranları ve şartlarına göre banka 3 ay ertelemeli olarak sizlere kredi imkanı sunar. Ayrıca alacağınız ihtiyaç kredisinde banka  diğer banka borçlarınızı da kapatarak sizlere kredi imkanı sunacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@