Son dakika olarak duyurulan bu kredi kampanyasına herkes katılabilir. Vakıfbank ve İş Bankası, Haberlerde Yayınlanan Krediyi Duyurdu! 100.000 TL ve Üzerinde Kişilere, Şartsız Onay Verilecek. Son günlerde bankaların oldukça rekabet içinde olduğunu söyleyebiliriz. Vakıfbank ve İş Bankası'n da bu rekabet yüzünden yeni kredi kampanyaları yapmaktadır. 100.000 TL'ye kadar müşterilerine kimlik ve gelir belgesi ile birlikte kredi onayı vermektedir. Sizlerde eğer İhtiyaç Kredisi olarak kredi kullanmak istiyorsanız, bu iki bankanın yaptığı kampanyaya katılarak hemen işlem yapabilirsiniz.

Kredi kullanacak olan kişiler gelir belgesi ile birlikte ayrıca Kredi notunun da uygun olması gerekiyor. Gelir belgesi olmayan ve bir iş yerinde çalışmayan kişiler bu bankalardan kredi kullanamazlar. İş Bankası ve VakıfBank'ın yaptığı kredi kampanyası şu şekildedir.

Vakıfbank 100 bin TL'ye kadar kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank 100.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler en yakın banka şubesine giderek kimliğini ve gelir belgesini vermesi gerekiyor. Ayrıca Vakıfbank kredi başvuru formunda eksiksiz doldurmanız gerekir banka şubesinde bireysel müşteri temsilcisine giderek bu kredi için başvuru yapabilirsiniz.

36 ay vadeye kadar verilen bu krediler de ilk taksit ödemeniz de de 3 ay erteleme yapabiliyorsunuz. Çalışan müşterilerin bu kredileri kullanabilmesi için en az 6 aylık sigortalarının aynı iş yerinde yatmış olması gerekiyor. Ayrıca emekli olan kişilerin de emekli maaşlarının bu bankadan almış olmaları durumunda 100.000 TL'ye kadar kredi kullanacaklarını söylemek istiyoruz. Eğer emekli maaşınızı o bankada değilse Vakıfbank şubelerine giderek maaş taşıması teklifinde bulunabilirsiniz. 100.000 TL kredi kullandığınızda diğer banka borçlarını da kapatılarak sizlere aynı zamanda borç kapatma kredisi de verilecektir.

İş Bankası 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası üzerinden de 100.000 TL kredi başvurusu yapmanız mümkündür. İş Bankası 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar bu bankadan kredisinden faydalanabilir. Banka şubelerinden başvuru yapabilir ve aynı zamanda internet bankacılığını kullanarak da bu bankadan şubelere gitmeden onay alabilirsiniz. Şubeye gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız, İş Bankası uygulaması olan İş Cep üzerinden bir kredi başvurusu yapmanız gerekiyor. İş Cep üzerinden yaptığınız bu kredi başvurusu sonrasında banka sizlere hemen ne kadar onay alacağınızı söyleyecektir.

asd11

Kredi sonucu onaylı olan müşteriler kredilerini hesaplarına atabilir. Eğer müşteri değilseniz de en yakın İş Bankası şubesine giderek bu bankadan kredi başvurusu yapacaksınız. İş Bankası şubelerine giderken kimlik ve gelir belgenizi yanınızda götürerek 100.000 TL için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu bankada Vakıfbank'ta olduğu gibi diğer bankalardaki olan borçlanması kapatarak sizlere kredi verir.