Vakıfbank ve Şekerbank 200.000 TL Kredi Vereceğini Bu Gece Duyurdu, Son Dakika Haberi

Vakıfbank ve Şekerbank 200.000 TL Kredi Vereceğini Bu Gece Duyurdu, Son Dakika Haberi. Bankalardan 200.000 TL'ye kadar nasıl onay alabilirsiniz, haberimizde...

Ekonomi 29.08.2021 - 23:45 29.08.2021 - 23:45 Vural Pars

200 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız belirli bir gelir belgenizin olması durumunda bu kredileri ödeyebilecek bir gelirinizin bankaya sunulmuş olması gerekmektedir. 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler gelir belgesi haricinde ayrıca banka kredi puanı da önemlidir. Kredi puanı 1300 ve üzerinde olmanız durumunda yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz. Bankalarda çok borcunuz varsa ve sürekli bankalara kredi başvurusu yapıyorsanız maalesef onay alamazsınız. Vereceğimiz bankalar üzerinden de daha önce bir kredi kullanmadıysanız banka şubelerine giderek işlem yapmanız gerekiyor. Çünkü bankalar 200 bin TL gibi yüksek limitli kredilerde sizlere banka şubelerinden destek vermektedir.

Vakıfbank 200 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden 200.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi onayı alabilmeleri için banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgelerini bireysel müşteri temsilcisine sunmaları gerekmektedir. Kredi başvurusu yapan kişiler emekli ise emekli maaşlarına bu bankaya taşımaları şartı vardır. Ve ya bu bankadan emekli maaşı alıyorsanız da maaşınızın 22 katına kadar kredi kullanabileceksiniz. Çalışan kişilerin ise en az 6 ay ve toplamda ise 1 senelik sigorta geçmişinin olması gerekiyor.

Kredi başvurusu sonrasında onay alırsanız aynı gün içerisinde Vakıfbank üzerinden 200 bin TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka 36 ay vadeye kadar sizlere kredi verecek, İlk 3 ay ertelemeli olarak da Kredi taksitlerini ertelemeli olarak kullanabileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 3 ay ertelemeli krediler ile haricinde Kredi ödemelerinde de 3 aydan 3 aya işlem yapabilirler. Vakıfbank kamu bankası olmasından dolayı diğer bankalara nazaran daha düşük faiz ile müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır.

555555555

Şekerbank 200 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

200.000 TL ye kadar yüksek limitli kredi almak isteyen emekli ve çalışan müşteriler Şekerbank şubelerinden kredi başvurusu yapabilmektedirler. Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alırsanız emekli olmanız durumunda bu bankaya maaş taşıması yapmanız gerekiyor. Çünkü bankalar emekli olan kişilerin maaş taşıma karşılığında bu kredileri onay vermektedir. Emekli olan kişilerin bir diğer avantajı ise kredi notu düşük olsa bile onay olabileceklerdir. Şekerbank şubelerine giderek yapacağınız Kredi başvurusunda onay alırsanız diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını da bu banka tarafından kapatılmaktadır.

200 bin TL ihtiyaç kredisi kullandığını zaman banka kredi notuna göre faiz oranı uygular. Şekerbank internet sitesine girerek veya banka şubelerine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@