Koronavirüs salgını sırasında vatandaşlar ekonomik anlamda bir hayli darbe aldı ve nakit para sıkıntısı yaşamaya başladı. Anında kredi vermeye hazırlanan Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank bankamatik kartı olanlara para saçıyor. Pandemi sürecinde ekonomik anlamda çok olumsuz etkilenen vatandaşlar düşük faizli kredi imkanları sayesinde biraz da olsa rahatlama fırsatı elde ediyor. Vatandaşların bankaların kredi paketlerine ilişkin araştırmaları devam ederken özellikle Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank en düşük faiz oranları ile dikkat çekiyor. Önce Ziraat Bankası'nın başlattığı kampanyaya Şimdi de Vakıfbank ve Halkbank katıldı.

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank bankamatik kartı olanlara para saçıyor! Anında 10.000 TL hesapta! Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için yeni bir duyuru yayınlayan kamu bankaları özellikle Kurban Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı duyan vatandaşların bu ihtiyaçlarını giderecek. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vade imkanı bulunan Kredi paketleri sayesinde vatandaşlar Bayramı rahat geçirecek. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank'ın yayınladığı kredi paketlerinin faiz oranları şu anda en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Temmuz ayı kredi faiz oranları ve kredi kampanyaları haberimizde…

vakifbank-ziraat-bankasi-ve-halkbank-bankamatik-karti-olanlara-para-saciyor-baayrrama-kadar-anin-1

TEMMUZ AYI KREDİ FAİZ ORANLARI

Temmuz ayında bayram öncesi yeni Kredi paketi ne açıklayan Halkbank'tan ihtiyaç kredilerinde 1,58 faiz müjdesi geldi. Ziraat Bankası ise tüketici kredisinde Temmuz ayı faiz oranlarını yüzde 1,51 olarak açıkladı. Vakıfbank ihtiyaç kredisi ve bayram kredisi faiz oranları ise yüzde 1.51 olarak belirlendi.

vakifbank-ziraat-bankasi-ve-halkbank-bankamatik-karti-olanlara-para-saciyor-baayrrama-kadar-anin-2

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kredi çekmek isteyen vatandaşlar kamu bankalarına düşük faizli kredi başvurusu yapabilir. Özellikle Bayram öncesinde 3 ay ertelemeli olarak verilen kredi fırsatları vatandaşların cebini rahatlatacak. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank tarafından aynı zamanda 36 ay vadeli kredi desteği sağlanacak. Kamu bankalarının şubelerine giderek Bayram öncesinde hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda online bankacılık ve mobil bankacılık üzerinden de kredi başvuru işlemlerini tamamlamak mümkün. Bunun yanında ATM üzerinden kredi başvurusu da yapılabiliyor.

vakifbank-ziraat-bankasi-ve-halkbank-bankamatik-karti-olanlara-para-saciyor-baayrrama-kadar-anin-3

ATM’DEN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ATM kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar bankamatik kartlarını cihaza taktıktan sonra ihtiyaç kredisi sekmesini tıklayarak hemen kredi başvurusu yapabilir. Ayrıca siz daha ATM'de olduğunuz sırada Kredi onayınız geliyor. Belirlediğiniz tutar anında hesaba geçerken hemen çekme imkanınız bulunuyor.

vakifbank-ziraat-bankasi-ve-halkbank-bankamatik-karti-olanlara-para-saciyor-baayrrama-kadar-anin-4

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Nakit para ihtiyacı özellikle Bayram öncesinde daha fazla oluyor. Bu bayramın Kurban Bayramı olması dolayısı ile vatandaşlar acil nakit ihtiyaçlarını giderebilmek için bankaların kredi paketlerini merak ediyor. Gelişen teknoloji ile birlikte artık SMS üzerinden kredi başvurusu yapmak mümkün. Mobil bankacılık, internet bankacılığı, banka şubeleri gibi kanallar yerine Bankaların SMS için belirledikleri numaraları üzerinden SMS ile kredi başvurusu yaparak anında cep telefonunuza kredi onayı alabilirsiniz.