Kamu bankalarından son dakika kredi kampanyası başladı. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler SGK üzerinden emekli maaşı alıyorsa veya sigortalı olarak işyerlerinde çalışıyorsa Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden yüksek limitli ihtiyaç kredileri kullanabilecekler. SGK destekli olarak verilecek bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler belirtilen şartlara uygun olması durumunda hemen kredi onayı alabileceklerdir. Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman banka sizin kimlik numaranız üzerinden bir sorgulama yapacak ve uygulanan bu sorgulama sonrasında kredi onayı alan kişilere hemen kredi onayı verilecektir. Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank üzerinden kredi kullanacak olan kişiler SGK destekli olarak alacakları bu krediler de dilerse diğer bankadaki borçlarını kapatmak için de kredi başvurusunda bulunabilecektir.

Ziraat Bankası SGK destekli 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor

Ziraat Bankası SGK destekli olarak 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasını Kendi resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden bu sabah itibarıyla duyurdu. Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile SGK'dan emekli maaşı alan ve sgkdan çalışma maaşı alan kişilere hemen onay vereceğini duyurdu. Emekli olan kişilerin Ziraat Bankası şubelerine emekli maaşını taşıması durumunda daha yüksek limitlerde de kredi onayı alabilecekleri söylendi. Sigortalı olarak Bir işyerinde çalışıyorsanız en az 12 aydır aynı işyerinde sigorta primlerini yatmış olması durumunda Ziraat Bankası sizlere SGK destekli olan bu kredilerden onay verecektir. Bu krediye başvuru yapacak olan kişi eğer ilk defa yeni bir işe başladıysa ve sigorta primleri 1 ay veya 2 ay gibi kısa bir sürede ise maalesef kredi başvurusu yaptıktan sonra sigortası olmadığı için olumsuz yanıt alacaktır.

odeme-5

Vakıfbank'tan maaşın 15 katına kadar ihtiyaç kredisi

Vakıfbank üzerinden SGK anlaşmalı olarak kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler en yakın banka şubesine giderek maaşlarının 15 katına kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. 36 ay vadeye kadar 50.000 TL 24 ay vadeye kadar da 50.000 TL üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusu Vakıfbank şubelerinden yapılıyor. Emekli olan ve 1 yıldır aynı işyerinde sigortalı olarak çalışan kişiler banka şubesinden kredi başvurusu yaptıktan sonra değerlendirme şube etkisinde kalacak ve onaylanan krediyi hemen kullanacaklardır. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenebilir ve Kredi kullanımı için bilgiler alabilirsiniz.