Vatandaşlar çoğu zaman ihtiyaçları ve borçları için çeşitli kredi fırsatlarını araştırıyorlar. İhtiyaçlar arttığı zaman ister istemez harcamalar da artıyor. Harcamaları artan vatandaşlar soluğu bankalarda ve kredi fırsatlarında alıyorlar. Hemen hemen her bankanın gerek müşterilerine gerek henüz müşterisi olmayan vatandaşlara sağladığı kredi fırsatları var. Bu bankalar arasında özel bankalar olduğu gibi devlet bankaları da yer alıyor. Devlet bankalarından olan ve milyonlarca aktif müşterisi bulunan Vakıfbank, ihtiyacı olanlara kredi fırsatı sunduğunu duyurdu. Halkın yanında olan ve sunduğu olanaklar ile vatandaşa derin bir nefes aldıran VakıfBank’ın anında kredi fırsatı, görenleri mutluluktan uçurdu. VakıfBank, internet alışverişinde kullanmanız için anında 0 faizli kredi kampanyasını açıkladı. Bu sayede vatandaşlar, seçili internet sitesinde yapacakları online harcamalarında 0 faizli kredi fırsatından anında yararlanabilecekler.

VakıfBank’tan 0 Faizli Kredi!

Siz ihtiyaçlarınızı ertelemeyin diye VakıfBank sizlere 0 faizli kredi fırsatını sunuyor. İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde kullanmanız üzere seçili online alışveriş sitesi olan n11’de yapacağınız harcamalarda kredi fırsatı sunuyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden olan n11’de ihtiyacınız olan ürünleri, VakıfBank’ın verdiği kredi ile giderebilirsiniz. VakıfBank’a başvurduğunuzda anında kullanıma hazır, 0 faizli kredinizi yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Anında Kullanıma Hazır Krediye Hemen Başvurun!

Devir internet devri olmuşken alışverişlerde online alışverişe dönmeye başladı. Pandeminin de etkisiyle vatandaşlar tüm ihtiyaçlarını, internet üzerinden online olarak hallediyorlar. Hem market alışverişlerini hem giyim hem ev tekstili hem de teknolojik olarak ihtiyaçlarını internet üzerinden halleden kişilere, anında kredi fırsatı ile rahat alışveriş imkanı sunuluyor. İnternetten n11’den yapacağınız alışverişlerinizde anında kredi imkanı başladı. N11’den yapacağınız alışverişlerinizde VakıfBank tarafından 0 faizli anında kredi imkanını kaçırmayın. Peki, VakıfBank 0 faizli anında kredi imkanından nasıl yararlanılıyor? Anında dijital kredi nasıl kullanılır? Anında dijital taksitli ek hesap nasıl kullanılır?

Anında Dijital Kredi Nasıl Alınır? Kullanılır?

VakıfBank’tan n11 alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 0 faizli anında kredi, fırsatı başladı. Peki, anında dijital kredi nasıl alınır? Dijital kredi nasıl kullanılır bir bakalım. Anında dijital kredi ile n11.com sitesinden satın alacağınız ürün için ödeme sayfasında “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeceğini seçmeniz gerekmektedir. Anında dijital kredi ile öde butonunu seçtikten sonra vade seçimi yapmanız gerekmektedir. Vade seçimi yaptıktan sonra kredi sözleşmeniz onaylanır. Kredi tutarınız önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına aktarılır. Ardından 3D ödeme onayı ile üye iş yeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi gerçekleşmiş olur.

Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Nasıl Kullanılır?

VakıfBank’tan n11’de geçerli internet alışverişlerinizde kullanmanız üzere alacağınız dijital taksitli ek hesap nasıl kullanılır araştırmaları başladı. Anında dijital taksitli ek hesap kullanmak için Masterpass üyesi e-ticaret sitesiüzerinden satın alacağınız ürün için ödeme sayfasına geliniz. Ödeme sayfasına geldiğinizde Masterpass’e kayıtlı “VakıfBank Bankomat Kart” seçeceği seçilir. Eğer VakıfBank bankomat kartınız Masterpass’e kayıtlı değilse hemen ödeme sayfasından kaydedebilirsiniz.

Ardından yapacağınız alışveriş tutarı kadar yeterli ek hesap limitiniz varsa listelenen vade seçenekleri arasından seçim yapılır. Ek hesap limitsiz yoksa veya limitiniz yetersiz ise VakıfBank Mobil ya da İnternet Bankacılığı üzerinden limit tanımı/ arttırımı yapabilirsiniz. Son olarak ise kullanım koşullarının onaylanması ile tutar önce Masterpass ödeme sistemine geçer. Sonrasında ise kayıtlı bankomat hesabına aktarılır. 3D ödeme onayı ile üye iş yeri hesabına aktarılarak alışverişiniz gerçekleşmiş olur.